Słoneczna promocja na smartfony Motorola trwa

Słoneczna promocja na smartfony Motorola trwa

Motorola się nie zatrzymuje i do puli smartfonów w promocyjnych cenach postanowiła dodać kolejne trzy sprawdzone modele legendarnej już serii edge. Do 16 czerwca w wybranych sieciach sprzedaży będzie można nabyć cenione przez użytkowników modele edge 20 pro, edge 20 oraz edge 20 lite.

Słoneczna Promocja Moto

W Słonecznej Promocji, która wystartowała w zeszłym tygodniu, Motorola zdecydowała się dołożyć kolejne modele. Łącznie aż osiem modeli Motorola ma nowe niższe ceny::  moto g22 i moto g31 przez cały czerwiec, natomiast moto g60s, moto g60; moto g200 5G oraz edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite do połowy czerwca. Wszystkie modele to sprawdzone i popularne smartfony, które zadowolą nawet zaawansowanych użytkowników.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Motorola edge 20 pro – ja osobiście ją polubiłam

edge 20 pro jest wyposażona w duży 6,7-calowy wyświetlacz Max Vision z technologią OLED, który prezentuje obraz o krystalicznej wyrazistości, dokładnie to, co jest potrzebne do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Ekran wyświetla 10-bitowe kolory i spełnia wymogi standardu HDR10+.

Motorola edge 20 pro ma wyjątkowej jakości aparat główny o rozdzielczości 108 MP z jedną z największych matryc w historii o formacie optycznym 1/1,5”. Zawiera technologię Ultra Pixel, w której grupy dziewięciu pikseli są łączone w jeden wielki ultrapiksel, co zwiększa czułość na światło 9X i skutkuje lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu. Ultraszerokokątny obiektyw z wbudowaną funkcją Macro Vision pomaga uchwycić więcej i z większą szczegółowością bez względu na to, jak daleko lub jak blisko znajduje się fotografowany obiekt. Dodatkowo ultraszerokokątny obiektyw pozwala uchwycić 4 razy więcej scenerii.

Test Motorola edge 20 – wzbudza pozytywne wrażenie

edge 20 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 5G na rynku. Ma zaledwie 6,99 mm grubości i doskonale spełnia oczekiwania użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesny, opływowy design. Model ten ma taką samą matrycę główną 108 MP oraz obiektyw ultraszerokokątny i makro jak motorola edge 20 pro, a ponadto teleobiektyw Super Zoom 30x do robienia znakomitych zdjęć. Wszystkie swoje materiały można wyświetlać na dużym ekranie 6,7” z przodującą w branży częstotliwością odświeżania 144 Hz.

Ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 778G obsługuje łączność Wi-Fi 6 i jest przeznaczony specjalnie do telefonów 5G. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę. Pamięć operacyjna najnowszej generacji o pojemności 8 GB sprawia, że wszystko działa płynnie.

 Test Motorola edge 20 lite – można też się wykazać kreatywnością

edge 20 lite oferuje błyskawiczne szybkości 5G oraz zaawansowany system aparatów fotograficznych. Aparatem głównym z matrycą 108 MP można robić ostre zdjęcia, a dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi i Macro Vision można dodatkowo wykazać się kreatywnością. Rozrywka dostarcza lepszych wrażeń, podczas gdy jej konsumpcja odbywa się za pomocą imponującego wyświetlacza OLED o przekątnej 6,7”.

Motorola edge 20 lite działa z energooszczędnym chipsetem MediaTek, który zapewnia z nawiązką moc do gier, zdjęć i innych funkcji. Smartfon ma 8 GB pamięci operacyjnej najnowszej generacji, dzięki której można bezproblemowo przełączać aplikacje działające płynnie w tle.. Bateria o pojemności 5000 mAh umożliwia działanie przez dwa dni po jednym naładowaniu.

Uzupełniona oferta promocyjna wygląda następująco: 

  • motorola edge 20 pro2799 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 16 czerwca 2022 r.
  • motorola edge 201899 zł u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 16 czerwca 2022 r.
  •  motorola edge 20 lite –  1399 u wybranych partnerów. Cena obowiązuje do 16 czerwca 2022 r.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl