Bespoke Home 2022 – najnowsza linia produktów

Bespoke Home 2022 – najnowsza linia produktów. Odwiedzający targi EuroCucina 2022 mają okazję zapoznać się z najnowszą linią produktów i usług Samsung.

Dziś Samsung otworzył swoje stoisko na targach EuroCucina 2022 i zaprasza odwiedzających, aby osobiście poznali zalety najnowszych rozwiązań w kategorii sprzętu gospodarstwa domowego. Odbywające się co dwa lata w Mediolanie targi EuroCucina wyznaczają kierunek rozwoju dla kolejnych generacji urządzeń AGD. Firma Samsung uczestniczy w targach od 7 do 12 czerwca, a stoisko będzie otwarte dla gości od 9:30 do 18:30 CEST. Targi są doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować na europejskim rynku najnowsze produkty i usługi Samsung, które oferują zupełnie nowy standard, zarówno pod względem estetyki, jak i wygody użytkowania.

 

 

„Z ogromną przyjemnością wracamy na targi EuroCucina. W tym roku przedstawiamy naszą całkowicie nową linię produktów Bespoke Home 2022, która dostępna będzie na rynku europejskim” – mówi Martin Kanghypu Lee, Wiceprezes Samsung Electronics, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu. „Jesteśmy podekscytowani faktem, że goście odwiedzający targi EuroCucina 2022 poznają nasze najnowsze, innowacyjne rozwiązania, które dzięki inteligentnej współpracy ułatwiają wykonywanie codziennych, domowych czynności.”

 

 

Na liczącym 800mstoisku Samsung można podziwiać szeroki wybór urządzeń, które udowadniają wszechstronność linii Bespoke. To pierwsza w Europie okazja w do tego, aby zapoznać się z produktami z linii Bespoke Home 2022. Goście targów będą mogli przyjrzeć się linii urządzeń Bespoke Kitchen – w tym absolutnej nowości w kategorii, czyli piekarnikowi Bespoke AI. Owo debiutujące na europejskim rynku urządzenie oferuje intuicyjną technologię AI oraz zaawansowaną funkcję gotowania na parze, która zdecydowanie ułatwia proces przygotowywania posiłków. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną również takie urządzenia codziennego użytku, jak pralka Bespoke AI, szafa AirDresser i odkurzacz Bespoke Jet.

 

 

Goście będą mieli również okazję do tego, by przekonać się jak inteligentne urządzenia Samsung z linii Bespoke ze sobą współpracują automatyzując codzienne, domowe czynności. Kluczową rolę w koordynowaniu tego procesu odgrywa SmartThings Home Life. To hub kontrolujący aż sześć kluczowych usług inteligentnego domu, ułatwiając tym samym życie domownikom.

Odwiedzający będą mogli także zwiedzić strefę wystawienniczą poświęconą wizji zrównoważonego rozwoju Bespoke 2022, której priorytetem jest ekologia na każdym cyklu życia produktu – od produkcji i dostaw, poprzez użytkowanie produktu, aż po utylizację. Począwszy od obniżających zużycie energii innowacji, przez świadome procesy produkcyjne, aż po przyjazny dla środowiska recykling – tegoroczna linia urządzeń Samsung wpisuje się w styl życia zgodny z duchem eko pod każdym względem.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl