Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 na Viaplay

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 na Viaplay 

  • Platforma streamingowa Viaplay pozyskała prawa do transmisji Mistrzostw Europy 2022 w piłce ręcznej do lat 20, które w dniach 7-17 lipca odbędą się w Gondomar w Portugalii
  • Reprezentacja Polski zagra w grupie A z Hiszpanią, Portugalią i Norwegią

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych U-20 na Viaplay.pl! Platforma streamingowa Viaplay pozyskała prawa do lipcowego turnieju z udziałem reprezentacji Polski. Rywalizacja odbędzie się w dniach 7-17 lipca w Gondomar, w Portugalii.

Telewizor realme RMV2005 – LED 4K TV – czy warto?

W 2020 roku turniej nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa. Aktualnym mistrzem z 2018 roku pozostają Słoweńcy, którzy w finale ograli Francuzów. Trzeci byli Niemcy, pokonując gospodarzy tegorocznego czempionatu, czyli Portugalczyków.

Polacy z Hiszpanią, Portugalią i Norwegią

W rundzie wstępnej 16 drużyn podzielonych zostanie na cztery grupy, a po dwa najlepsze zespoły awansują do głównej fazy turnieju. Reprezentacja Polski wystąpi w grupie A z Hiszpanią, Portugalią i Norwegią.

Mistrzowie sprzed 20 lat

Polacy byli mistrzami Europy do lat 20 w 2002 roku, gdy byli też gospodarzami turnieju. Od tamtej pory nie zajmowaliśmy miejsc na podium tych zawodów. Rekordzistami U-20 są Duńczycy, którzy triumfowali 4-krotnie. 3 razy najlepsi byli Niemcy, a po 2 tytuły zdobyli Hiszpanie. Polacy, wraz ze Słowenią i… Jugosławią wygrywali po razie.

Telewizor Hisense 55A7GQ – jak sprawdził się u mnie?

Transmisje na Viaplay.pl

 Transmisje z mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn 2022 będzie można oglądać na żywo na Viaplay.pl w dniach 7-17 lipca.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: