Xbox Cloud Gaming na Samsung Smart TV i wiele więcej

Xbox Cloud Gaming na Samsung Smart TV i wiele więcej

Xbox Cloud Gaming

– tuż przed Showcase’em Xboxa & Bethesdy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę wieczorem, Microsoft ogłosił trzy nowości:

Aplikacja Xbox na telewizorach Smart TV oferuje nowe możliwości grania:

  • Od teraz przy zakupie nowego telewizora Samsung 2022 Smart TV, użytkownik będzie dysponował większą liczbą sposobów na sięgnięcie po gry w swoim domu.
  • Dla osób dotychczas nie sięgających po gry będzie to prosty sposób na rozpoczęcie zabawy bez konieczności kupowania komputera lub konsoli, a także na dołączenie do prężnie działającej społeczności ponad 25 milionów członków Game Pass na całym świecie.
  • W pierwszej kolejności aplikacja Xbox App zostanie zaprezentowana na telewizory Samsung Smart TV, a w przyszłości Microsoft rozszerzy współpracę z innymi producentami telewizorów w ramach rozwijania globalnego celu włączenia w ekosystem Xbox 3 mld graczy na całym świecie.
  • Xbox Cloud Gaming będzie trafi do Argentyny i Nowej Zelandii

Po wielu sygnałach od argentyńskiej i nowozelandzkiej społeczności gamingowej usługa Xbox Cloud Gaming (Beta) zostanie uruchomiona na tych rynkach jeszcze dziś.

  • W efekcie gracze z ww. państw będą mogli grać w Halo Infinite, Forza Horizon 5 i Tunic bezpośrednio z chmury w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.
  • Usługa dostępna będzie na urządzenia z systemem iOS, telefonach i tabletach z systemem Android, komputerach PC z systemem Windows, konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, a także – w ciągu kilku tygodni – na telewizorach Samsung Smart TV

Apple iPhone 13 – mam i ja, czy było warto?

W najbliższą niedzielę, podczas Xbox & Bethesda Games Showcase, zaprezentowana zostanie oferta gier, które pojawią się na Xbox, PC i w chmurze. Towarzyszą temu również aktualizacje w software Microsoftu:

  • Gracze korzystający z Microsoft Edge i Windows 11 otrzymają nową jakość w zakresie płynności gier, aplikację do kalibracji HDR i panel kontrolny ułatwiający przełączanie się pomiędzy grami bez konieczności użycia myszki czy klawiatury;
  • Więcej możliwości wyrażenia siebie dzięki platformie personalizacji kontrolera Xbox Design Lab; Gracze zyskują możliwość wyrażenia swojej osobowości na 2 miliardy możliwych kombinacji.

Więcej informacji znaleźć można na Xboxwire.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: