Xiaomi z darmową dostawą ORLEN Paczka

Xiaomi z darmową dostawą ORLEN Paczka

Mi-Home.pl nawiązuje współpracę z ORLEN Paczka, a to oznacza jedno – świetną promocję. Sprzęt zakupiony w Mi-Home.pl i wysłany przez usługę ORLEN Paczka w okresie od 10.06 do 31.07 zostanie dostarczony bezpłatnie.

ORLEN Paczka

ORLEN Paczka to usługa dostarczania przesyłek zakupionych w internecie. Ma ponad 6500 punktów odbioru w całej Polsce. Punkty mieszczą się w zróżnicowanych lokalizacjach – na stacjach benzynowych, w salonikach prasowych, kioskach, punktach partnerskich, a także automatach paczkowych. Możliwości wygodnego odbioru jest zatem bardzo wiele. Czas dostawy do dowolnego punktu odbioru w Polsce nie przekracza dwóch dni.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 Test Xiaomi Watch S1 – styl i szyk dla aktywnych

Promocja!

Od 10 czerwca br. do końca lipca każdy* produkt zakupiony w sklepie mi-home.pl zostanie dostarczony do wybranego punktu ORLEN Paczka bezpłatnie! Nie ma znaczenia, jakiej wartości jest zakup – nawet jeśli zapomnieliśmy kabelka USB na urlopie, w ciągu dwóch dni zostanie on dostarczony do najbliższego punktu bez opłat!

Test Xiaomi 12X – potrafi pokazać pazurki

Promocja obowiązuje na terenie Polski.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie: https://mi-home.pl/orlen.

Mapy z punktami odbioru: https://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/.

_______________________————————–

* Dostawa do punktu jest ograniczona gabarytami kupowanego produktu. Bardzo duże urządzenia, na przykład  telewizory, mogą nie być dostarczone do wybranego punktu odbioru, prosimy sprawdzić możliwość wysyłki podczas zakupu w sklepie https://mi-home.pl/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl