Televio na Samsung Smart TV

Televio na Samsung Smart TV

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Samsunga – Televio oficjalnie dodaje obsługę jednej z najpopularniejszych marek telewizorów na polskim rynku. Aplikacja pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów w wysokiej jakości i korzystanie z zaawansowanych funkcji telewizyjnych. Nagrywaj bezpośrednio w aplikacji i uzyskaj możliwość przewijania wybranych kanałów aż do 7 dni wstecz.

Televio na Samsung Smart TV

Telewizja internetowa Televio oficjalnie poszerza ofertę obsługiwanych platform o nowe urządzenie – Samsung. Jest to jedna z najchętniej wybieranych marek Smart TV w Polsce, dlatego wprowadzenie jej było priorytetem od momentu uruchomienia usługi. Po kilku miesiącach starań posiadacze telewizorów Samsung mogą wreszcie korzystać z Televio także na swoich urządzeniach.

„W 2020 roku ponad 2 miliony gospodarstw domowych w Polsce korzystało z telewizorów Samsung, a spodziewamy się, że teraz ta liczba będzie jeszcze większa. Dlatego od początku pracowaliśmy nad tym, aby nasza usługa była dostępna również na tych urządzeniach. Po kilku miesiącach wreszcie się udało” – mówi Michal Jura Prezes Zarządu w firmie Horyzont Media S.A.

Jeśli posiadasz w domu Smart TV marki Samsung, to z pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że już teraz możesz uzyskać szybki dostęp do telewizji bez potrzeby wiercenia ścian czy instalowania dodatkowych urządzeń, jak anten i dekoderów. Wystarczy podłączyć telewizor do internetu i pobrać aplikację.

Telewizor realme RMV2005 50 LED 4K TV – czy warto?

Obsługa aplikacji Televio została udostępniona dla wszystkich urządzeń z roku 2017 i nowszych.

Niezależnie od dostawcy usług internetowych, dzięki telewizji podłączonej do Internetu, można natychmiast oglądać ponad 100 kanałów w wysokiej jakości bezpośrednio na telewizorze. Aplikacja oferuje również możliwość korzystania z zaawansowanych funkcji, które zazwyczaj nie są dostępne w tradycyjnej telewizji, jak nagrywanie audycji bezpośrednio w aplikacji lub przewijanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

Oprócz nowoczesnych funkcji usługa posiada też szerokie wsparcie dla innych urządzeń. Więc nawet jeśli znajdziesz się daleko od swojego salonu, w dalszym ciągu możesz oglądać telewizję, na przykład na telefonie, tablecie lub laptopie. Obsługiwane są wszystkie urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Więcej o Televio

Televio umożliwia odbiór telewizji za pośrednictwem połączenia internetowego od dowolnego dostawcy. Usługa zapewnia dostęp do ponad 100 najpopularniejszych stacji telewizyjnych na wielu urządzeniach w Polsce i UE. Bez żadnych zobowiązań i wiążących umów, wystarczy się zarejestrować i oglądać. Dzięki nowoczesnym funkcjom usługa umożliwia oglądanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz oraz nagrywanie audycji do 120 godzin.

Poza telewizorami Samsung Televio obsługuje również inne marki Smart TV, w tym LG, Sony, Philips, a także dekodery Apple TV i Android TV. Usługę można używać też na komputerach, laptopach i urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Aplikacje dostępne są do pobrania ze sklepów Google Play i App Store.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Televio oferuje wszystkim nowym użytkownikom możliwość przetestowania usługi już za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych kosztów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.televio.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: