vivo 50W FlashCharge – bezprzewodowo 50% w 23 min.

vivo 50W FlashCharge – bezprzewodowo 50% w 23 min.

vivo oferuje swoim klientom nowe i elastyczne rozwiązania w zakresie ładowania bezprzewodowego

  • 50% baterii w 23 minuty[1]. Wydajne bezprzewodowe ładowanie błyskowe w pionie o mocy 50W[2]
  • Efektywne chłodzenie powietrzem i inteligentny tryb cichy
  • Obsługa standardu Qi i szeroka kompatybilność z urządzeniami bezprzewodowymi
  • Wiele zabezpieczeń ładowania zapewniających bezpieczne użytkowanie

[1] Wszystkie dane uzyskano w wyniku testowania produktu na najnowszym flagowym modelu vivo oraz w oparciu o wyniki testów laboratoryjnych.

[2] Szybkość ładowania bezprzewodowego 50W uzyskuje się po sparowaniu urządzenia FlashCharge o mocy 50W z ładowarką FlashCharge o mocy 80W firmy vivo.

vivo 50W FlashCharge

Firma vivo wprowadza do oferty swoją pierwszą ładowarkę bezprzewodową o mocy 50W. Akcesorium będzie obsługiwać flagowe modele vivo.

Dzięki wprowadzeniu wydajnych i elastycznych rozwiązań, nasze najnowsze flagowe modele vivo pozwolą konsumentom ładować sprzęt w łatwy, bezpieczny i bezproblemowy sposób” – oświadczył Michał Opłocki, Senior Go-To-Market Manager, vivo.

 Bezprzewodowe ładowanie FlashCharge o mocy 50W

Od teraz, użytkownicy mogą ładować urządzenie po prostu kładąc je na nowej bezprzewodowej ładowarce vivo 50W FlashCharge. Żeby zakończyć proces, wystarczy je podnieść. Wszystko bez kabli. Jak wynika z testów laboratoryjnych najnowszego flagowego modelu vivo, bezprzewodowa ładowarka może być równie wydajna jak ta klasyczna, ładując baterię do poziomu 50% w zaledwie 23 minuty, a w ciągu zaledwie 50 minut osiągając pełne naładowanie.

 Test Vivo V23 – można się wyróżniać w tłumie

Wydajne chłodzenie powietrzem i inteligentny tryb cichy

Szybkie chłodzenie zapewnia wbudowany cichy wentylator o prędkości 3600 obr/min[1], który podczas ładowania pracuje na pełnych obrotach, wymuszając obieg powietrza przez precyzyjną strukturę kanałów powietrznych. Z kolei, w nocy tryb Super Silent[2] (26db) sprawia, że wentylator pracuje niemal bezgłośnie, zapewniając użytkownikom spokojny sen.

[1] Dane dotyczące prędkości wentylatora pochodzą z laboratorium firmy vivo, a 3600 obrotów na minutę to prędkość szczytowa

[2] Tryb Supercichy jest włączany automatycznie od 22:00 do 08:00 następnego dnia i jest dostępny tylko w telefonach vivo/iQOO.

 

Obsługa standardu Qi i szeroka kompatybilność z urządzeniami bezprzewodowymi

Ładowarka bezprzewodowa vivo 50W FlashCharge obsługuje standard ładowania bezprzewodowego Qi i jest zgodna z większością popularnych urządzeń[1]. Szeroka kompatybilność rozwiązania oznacza natomiast że jedno urządzenie może zastąpić kilka innych, rozwiązując tym samym problem bałaganu na biurku.

 Test vivo Y76 5G – na codzienne korzystanie ze smartfona

Geometryczna estetyka

Bezprzewodowa ładowarka pionowa vivo 50W FlashCharge zawiera dwa wewnętrzne zestawy cewek, co pozwala na umieszczenie urządzenia zarówno w pionie jak i poziomie. Cewki zapewniają również szeroki obszar działania czujników, które inteligentnie wykrywają i dostosowują się do pozycji urządzenia. W efekcie, użytkownik może wygodnie korzystać z ładującego się urządzenia, np. sprawdzając wiadomości czy czytając artykuły, kiedy telefon jest w pozycji pionowej bądź wybrać ustawienie poziome by obejrzeć film. Co więcej, kąt nachylenia 60° umożliwia użytkownikom szybki podgląd wszystkich przychodzących wiadomości.

Inspiracją dla designu nowego akcesorium była nowoczesna architektura. W efekcie uzyskano projekt, w którym dominują geometryczne linie.

Test vivo Y72 5G – spektrum perspektyw

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas ładowania działa kilka mechanizmów zabezpieczających, które wykrywają problemy z napięciem, natężeniem i temperaturą, a także obecność metalowych przedmiotów w pobliżu. W przypadku gdy klucze, monety czy inne przedmioty znajdą się zbyt blisko, na ładowarce zapala się lampka ostrzegawcza i następuje wyłączenie zasilania. Dzięki temu użytkownicy mogą ładować sprzęt bezpiecznie i bez obaw.

Ceny i dostępność

Bezprzewodowa ładowarka vivo 50W FlashCharge[2] będzie dostępna w Europie od połowy czerwca.

[1] Ta ładowarka może ładować urządzenia, które obsługują protokół ładowania bezprzewodowego Qi. Maksymalna moc wyjściowa wynosi 15W, dlatego należy używać oryginalnej ładowarki o dużej mocy lub ładowarki PPS o dużej mocy. Dane pochodzą z laboratorium vivo. W niektórych urządzeniach może wystąpić niska wydajność ładowania lub awaria ładowania ze względu na różnicę w położeniu cewek, dlatego rzeczywiste efekty użytkowania mogą się różnić.

[2] Opakowanie produktu nie zawiera adaptera i kabla do ładowania

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: