Coś dobrego dla planety

Coś dobrego dla planety – poznaj ekologiczną kolekcję śniadaniową Philips.

  • Ekologiczna kolekcja śniadaniowa Philips została stworzona z myślą o naszej planecie – powstała z materiału na bazie resztek zużytego oleju roślinnego.
  • Czajnik, toster i przelewowy ekspres do kawy pozwolą ci w kilka minut przygotować śniadanie wraz z napojami dla wszystkich domowników.
  • Toster może wyratować Cię z opresji, jeśli zapomnisz o świeżym pieczywie – ma funkcję rozmrażania i odgrzewania.
  • Dzięki specjalnemu tłoczkowi Aroma Twister kawa będzie tak samo aromatyczna bez względu na to, czy wypijesz jej pierwszą, czy ostatnią filiżankę.

 Każdego dnia możesz zrobić coś dobrego dla planety, na której żyjemy. Oszczędność wody, energii, niemarnowanie żywności i przetwarzanie surowców wtórnych powinno być naszym największym zobowiązaniem – nie tylko wobec siebie, ale przyszłych pokoleń.
Z ekologiczną kolekcją śniadaniową Philips każdy dzień rozpoczniesz odpowiedzialnie.

Środowisko przede wszystkim

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Coś dobrego dla planety

Ekologiczna kolekcja śniadaniowa Philips łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny, minimalistyczny design, a przede wszystkim dbałość o środowisko.

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Wszystkie trzy urządzenia wchodzące w skład kolekcji: czajnik, toster i przelewowy ekspres do kawy, zostały wykonane z materiałów odnawialnych. Do wytworzenia ekologicznego materiału wykorzystano resztki zużytego oleju roślinnego. Został on przetworzony na plastik w procesie biorecyklingu, który przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla średnio o 21% w porównaniu z produkcją zwykłego plastiku.

Philips wspiera ekologię 

Używając czajnika z kolekcji eco (model HD9365/10) łatwo i wygodnie przygotujesz swój ulubiony gorący napój na powitanie poranka. Moc 2200W i objętość 1,7 litra to parametry, które sprawiają, że błyskawicznie zagotujesz wodę dla wszystkich domowników spragnionych porannej herbaty lub czekających na ulubioną owsiankę. Czytelne podświetlenie przełącznika wskazuje na pracę urządzenia, a wygodna okrągła podstawka pasuje do każdej kuchni i nie zabiera w niej dużo miejsca, można pod nią wygodnie zwinąć kabel.

Recenzja Gorenje AF1409DW – frytkownica beztłuszczowa

Przygotuj doskonałe grzanki dokładnie tak, jak lubisz. Toster (model HD2640/10) o mocy 830W zapewni Ci doskonałe tosty. Do dyspozycji masz aż 8 poziomów podgrzania, możesz więc wybrać stopień ich wypieczenia, a przygotujesz dwa jednocześnie. Wolisz bułeczki lub rogaliki? Połóż je na wygodnej podstawce ponad grzałką tostera, za chwilę będą ciepłe i chrupiące. Urządzenie posiada funkcję rozmrażania i odgrzewania, jeśli więc zapomnisz o świeżym pieczywie, wykorzystasz to z zamrażarki lub odświeżysz czerstwe. Dzięki specjalnej tacce, toster jest niezwykle wygodny w czyszczeniu i nie musisz martwić się o porozrzucane wokół niego okruszki.

Nie wyobrażasz sobie poranka bez aromatycznej kawy w dużej ilości? Możesz się nią cieszyć każdego dnia – od pierwszej do ostatniej filiżanki tak samo. Przelewowy ekspres do kawy (model HD5120/00) zapewni Ci 1,2 litra kawy już w 10 minut od włączenia. Dzięki specjalnemu tłoczkowi Aroma Twister każdy łyk kawy smakuje równie dobrze, od powierzchni aż do dna dzbanka. Dla Twojej wygody ma zdejmowaną pokrywkę i wyciągany szklany dzbanek. Wyposażony jest w blokadę kapania oraz system zapewniający automatyczne wyłączanie.

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Biały i nowoczesny

 Nowoczesny design ekologicznej kolekcji śniadaniowej pasuje do każdego wnętrza! Subtelny biały kolor wspaniale wkomponowuje się w najnowsze minimalistyczne trendy w architekturze wnętrz, a elementy w kolorze jasnego drewna nawiązują do charakteru urządzeń zaprojektowanych z myślą o ukłonie w stronę natury.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl