IT Partners 2022: MSI – produkty dla graczy, twórców i biznesu

IT Partners 2022: MSI – produkty dla graczy, twórców i biznesu

IT Partners 2022 – w trakcie wydarzenia, w dniach 15-16 czerwca w paryskim Disneylandzie MSI zaprezentuje najnowsze produkty gamingowe zapowiedziane na targach CES, jak również te przeznaczone dla twórców i biznesu.

IT Partners 2022

IT Partner 2022 to targi technologiczne o szerokim zasięgu. By zadowolić wszystkie grupy miłośników produktów IT, zaprezentujemy najnowsze i najbardziej zróżnicowane produkty z serii gamingowej, a także przeznaczone dla twórców i biznesu. Nasi partnerzy i klienci w trakcie wydarzenia będą mogli osobiście doświadczyć najwyższej wydajności i technologicznej estetyki prezentowanej przez MSI” – powiedział Sam Chern, wiceprezes ds. marketingu w MSI.

Desktopy i notebooki dla twórców. Linia, która pobudzi kreatywność

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
MSI CreatorPro X17
MSI CreatorPro X17

Profesjonalni i początkujący twórcy treści będą mieli okazję, by wypróbować nasze najnowsze produkty z serii Creator. Komputery osobiste należące do niej stworzone zostały, by łączyć wydajność i wysokiej jakości ekran, które niezbędne są do wygodnej pracy kreatywnej na wymagającym oprogramowaniu. Sprawdźcie CreatorPro X17, mobilną stację roboczą o oszałamiająco mocnej konfiguracji. Notebook korzysta z procesora 12. generacji Intel HX, ekranu UHD i matrycy IPS 100% DCI-P3.

MSI Summit E16 Flip
MSI Summit E16 Flip

Na stoisku MSI podczas IT Partner 2022 będzie także można przetestować ultralekkiego notebooka Summit E16 Flip, który zaprojektowany został, by oferować wysoką jakość w każdym momencie. Odwiedzający będą mieli okazję, by zobaczyć precyzyjny ekran dotykowy QHD+ z zawiasami obracającymi się o 360°, w zestawie z rysikiem MSI.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Gamingowa strefa z pełnym stanowiskiem streamingowym MSI

MSI nie zapomina o głównej grupie odbiorców, którą tworzą entuzjaści składania PC. Dlatego też podczas targów MSI zaprezentuje wybrane komponenty premium, do których należą niesamowita płyta główna MEG Z690 GODLIKE, nagradzana karta graficzna RTX 3090 Ti SUPRIM X i najnowszy dysk SSD stworzony z myślą o użytkownikach PlayStation 5: SPATIUM M480 PLAY.

W gamingowej strefie znajdą się także najnowsze wyróżniające się desktopy i notebooki, które mają zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Futurystyczny MEG AEGIS Ti 5 będzie dostępny w wersji z procesorem 12. generacji Intel. Jeśli natomiast chodzi o notebooki, MSI zaprezentuje najnowszy model z serii TITAN ujawniony na Computex 2022: Titan GT77 w niesamowitej konfiguracji z procesorem 12. generacji Intel HX i ekranem oferującym odświeżanie 360 Hz.

Streaming od kilku lat jest jednym z głównych trendów w gamingu. Mając to na uwadze, MSI stworzyło pełne stanowisko streamingowe wykorzystując własne produkty, by dać odwiedzającym możliwość spróbowania swoich sił i przetestowania produktów w rzeczywistości.

MSI Immerse GV60
MSI Immerse GV60

Stanowisko zasilane będzie przez PC wyposażony w nasze najnowsze komponenty. Odwiedzający będą mieli okazję wypróbować akcesoria gamingowe plug-n-play, jak mechaniczna klawiatura Vigor GK50 TKL czy mikrofon do streamingu Immerse GV60, jednocześnie ciesząc się najnowszymi grami w oszałamiającej jakości na gamingowym monitorze Optix MEG381CQR+.

Test Blue Mic Snowball iCE – świetny mikrofon dla video-rozmów

Produkty i funkcje, które zwiększą twoją produktywność

Na stanowisku MSI nie zabraknie też miejsca na prezentację linii Business & Productivity, która ma za zadanie zwiększać produktywność użytkowników. Nowy monitor Modern MD272QP QHD wyposażono w funkcję KVM, dzięki której można dzielić wyświetlacz, myszkę i klawiaturę pomiędzy dwoma komputerami. Docenią ją szczególnie osoby, które przy jednym stanowisku korzystają z komputera domowego oraz tego, na którym pracują.

MSI zaprezentuje też wybrane produkty premium przeznaczone dla profesjonalistów i biznesu, wśród których znajdą się ultralekki notebook Modern 15 i prestiżowy All-in-One PC Modern AM242TP, który łączy styl i wydajność.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl