Dynabook Portégé X40L-K – z myślą o mobilności i wydajności

Dynabook Portégé X40L-K – z myślą o mobilności i wydajności

Dynabook Europe GmbH wprowadza na rynek Portégé X40L-K. Rozszerzenie serii premium X zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić bezproblemową obsługę w świecie pracy hybrydowej. Portégé X40L-K oferuje szereg wyjątkowych funkcji zawartych w ultracienkiej konstrukcji, która bez trudu spełnia wysokie wymagania związane z pracą w różnych warunkach.

Dynabook Portégé X40L-K
Dynabook Portégé X40L-K

Świat pracy zmienił się całkowicie i na stałe. Obecnie, ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, aby urządzenia umożliwiały pracownikom współpracę, łączenie się i płynne przełączanie między światem fizycznym i internetowym — mówi Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. — Ponadto uważamy, że pracownicy muszą czuć się doceniani przez swoich pracodawców. Wyposażając zespoły w to fantastyczne i wydajne urządzenie, organizacje mogą zwiększyć ich wydajność i motywację.

 

Stylowo zaprojektowany z myślą o wspieraniu mobilności

Kompaktowy, ważący zaledwie 1 kg* i mający 15,9 mm grubości, Portégé X40L-K sprawdza się podczas życia w podróży. Dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania, użytkownicy mogą rozpocząć pracę w ciągu kilku sekund. Takie rozwiązanie przyspiesza i usprawnia pracę. Ultracienka ramka maksymalizuje pojemność ekranu. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się wydajnością 14-calowego ekranu, o proporcjach 16:10, przy zajmowanej powierzchni porównywalnej z innymi 13-calowymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Duży click pad (109,6 x 85,6 mm) zapewnia większą dokładność i komfort pracy.

Zamknięty w magnezowej obudowie Dark Tech Blue, Portégé X40L-K zapewnia zarówno wyjątkowy design, jak i praktyczność. Podświetlana klawiatura oferuje wiele praktycznych korzyści — duże, odporne na zalanie klawisze są obniżone, aby uniknąć śladów na ekranie. Specjalne klawisze umożliwiają łatwy dostęp do funkcji wideokonferencji — jednocześnie są przyjemne dla oka, dzięki dopasowanemu kolorowi w odcieniu granatu.

Test Surface Studio Laptop – potężny i elastyczny

Wymagania życia w ruchu nie stanowią problemu dla Portégé X40L-K. Rygorystyczne testy MIL STD 810H wykazują jego odporność na upadki, ekstremalne temperatury, wstrząsy, wibracje i inne trudne warunki.

Zwiększony komfort użytkowania i bezpieczeństwo dzięki funkcjom audiowizualnym

Portégé X40L-K odpowiada na wymagania pracy mobilnej narzędziami audiowizualnymi, dodatkowo wzmocnionymi rozwiązaniami opartymi na sztucznej inteligencji (AI). Wyposażone w cztery wysokiej jakości głośniki stereo z dźwiękiem Dolby Atmos, urządzenie zapewnia potężne możliwości audio, jak na swój rozmiar. Mikrofony dual-array 360 stopni umożliwiają zbieranie dźwięku o tej samej jakości z wielu kierunków jednocześnie, dając użytkownikowi możliwość swobodnego poruszania się po pomieszczeniu.

Dzięki temu, urządzenie może także służyć jako hub dla rozmów konferencyjnych. Funkcjonalność audiowizualna AI minimalizuje zakłócenia i usprawnia spotkania biznesowe, które odbywają się w trudnych warunkach. Poprawiając ogólną jakość połączeń, funkcja AI Noise Reduction izoluje i filtruje odgłosy tła, aby zapewnić to, że uczestnicy są wyraźnie słyszani. Jednocześnie kamera AI zapewnia korekcję oświetlenia, rozmycie tła i kadrowanie twarzy niezależnie od używanej platformy konferencyjnej.

Test realme Pad mini – z myślą o potrzebach całej rodziny

W sytuacjach, w których pracownicy muszą używać urządzenia przez długi czas, certyfikowany wyświetlacz Portégé X40L-K Eyesafe® pomaga chronić wzrok użytkownika. Wyświetlacz zmniejsza ilość ekspozycji na niebieskie światło przy jednoczesnym zachowaniu żywych kolorów.

Najwyższa wydajność, doskonała łączność

Jeśli chodzi o wydajność, Portégé X40L-K nie zawodzi. Zaprojektowane, aby przewyższać rygorystyczną klasyfikację Intel® Evo™ i sprostać najintensywniejszym zadaniom biznesowym, urządzenie jest napędzane najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. generacji i nawet 32 GB dwukanałową pamięcią LPDDR5, działającą z częstotliwością 4800 MHz. Ultraszybkie dyski SSD PCIe Gen4 o pojemności do 1TB stwarzają ogromną ilość miejsca na dane, a 4-ogniwowa bateria 65 Wh zapewniają imponującą żywotność baterii aż do 11 godzin, by z łatwością zasilać użytkowników przez cały dzień pracy.

Szereg portów i opcji łączności w pełni przygotowuje urządzenie do pracy hybrydowej. Dwa porty USB-C z funkcją Thunderbolt™ 4 obsługują przesyłanie danych, zasilanie i wyświetlanie. Dodatkowo, dwa porty USB 3.2 typu A i jeden port HDMI 2.0, Gigabit LAN, zewnętrzne podwójne gniazdo słuchawek/mikrofonu oraz gniazdo kart micro-SD™ są inteligentnie wpasowane w smukłe urządzenie. Wi-Fi 6E, a także opcjonalnie dostęp do LTE, zapewniają łączność w systemie pracy zdalnej.

Test Huawei MateBook E – hybrydowa wygoda

Bezkompromisowe bezpieczeństwo

Zabezpieczenia są obecnie najwyższym priorytetem dla organizacji. Z myślą o tym, Portégé X40L-K został zaprojektowany tak, by z łatwością spełniać wymagania Microsoft Secured-core. Użytkownicy mogą być pewni, że poufne dane są chronione za pomocą biometrycznego czytnika linii papilarnych zintegrowanego z przyciskiem zasilania oraz z opcjonalnym uwierzytelnianiem twarzą. Urządzenie jest wyposażone w gniazdo blokady bezpieczeństwa i suwak migawki kamery internetowej, co zapewnia również dodatkowe opcje prywatności.

Portégé X40L-K dostępny w sprzedaży od września 2022 r.

Więcej informacji na temat produktów Dynabooka znajdziesz na stronie: https://pl.dynabook.com/laptops/portege/

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: