Dzień Ojca – modny, technologiczny prezent

Dzień Ojca – modny, technologiczny prezent

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ojców. Warto sprawić, aby był to dla nich dzień wyjątkowy i podarować coś, co sprawi im przyjemność i spowoduje, że uśmiech zagości na ich twarzach. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą ucieszyć każdego tatę w dniu jego święta.

Dzień Ojca

Masażer wibracyjny

Podręczny masażer  to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego taty, zmagającego się z różnego rodzaju bólami i kontuzjami. Zadowoli on zarówno ojców uprawiających regularnie sport, jak i tych którzy spędzają cały dzień za biurkiem, czy pracują fizycznie.

Garett Beauty Powerful Mini
Garett Beauty Powerful Mini

Świetną propozycją będzie pistolet do masażu Garett Beauty Powerful, który pozwoli na wykonanie profesjonalnego masażu w domowym zaciszu, bez konieczności udawania się do gabinetu masażysty. Ukoi on mięśnie i odpręży po wymagającym treningu bądź po wyczerpującym i ciężkim dniu w pracy. Posiada aż 99 poziomów intensywności dzięki którym będzie można dopasować poziom intensywności masażu do indywidualnych potrzeb.
Jest to sprzęt, który z pewnością podniesie komfort codziennego życia Twojego taty.

Garett Beauty Smile Charge
Garett Beauty Smile Charge

Urządzenie do wybielania zębów

Jest to prezent dla ojców, którzy lubią (czasem) zadbać o swój wygląd. Świetnie sprawdzi się tu lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge. To urządzenie jest domową alternatywą dla zabiegów, przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym. Z powodzeniem pomoże ono usunąć przebarwienia, które pojawiły się np. w wyniku spożywania kawy, herbaty, czy palenia tytoniu. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne, wykorzystujące nieszkodliwą dla zdrowia formułę. Dzięki niemu Twój tata w prosty, szybki i bezpieczny sposób będzie mógł cieszyć się bielszym uśmiechem.

Smartwatch

Inteligentny zegarek to wręcz idealny prezent na Dzień Ojca! Zadowoli on zarówno ojców lubiących ruch i rozmaitą aktywność fizyczną, jak i tych mniej aktywnych, stanowiąc doskonały monitor dla zdrowia. Doskonale sprawdzi się tu smartwatch Garett Men Elegance RT. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy ze sobą bogactwo rozmaitych funkcji z atrakcyjnym designem. To, co czyni ten zegarek wyjątkowym, to fakt, że w wielu sytuacjach może on zastąpić telefon komórkowy, wyświetlając powiadomienia na naszym nadgarstku.

Test Huawei Watch Fit 2 – elegancja dla każdego

Po sparowaniu ze smartfonem można także wykonywać za jego pośrednictwem połączenia. Kolejną propozycją, która będzie doskonałym podarunkiem z okazji tego dnia, jest smartwatch Garett Sport Tactic. Będzie on z powodzeniem wspierał zdrowy tryb życia Twojego taty. Umożliwia mierzenie pulsu, ciśnienia, a także poziomu natlenienia krwi. Wspiera także odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, wysyłając przypomnienia o konieczności napicia się wody.

Garett Sport Tactic
Garett Sport Tactic

Trzecią propozycją jest smartwatch Garett Men Style. Ten model sprawdzi się szczególnie u mężczyzn uprawiających rozmaite sporty. Posiada on aż 8 trybów sportowych, dzięki którym Twój tata będzie mógł uprawiać swoją ulubioną aktywność, a dodatkowo cechuje się niezwykle eleganckim designem. Z powodzeniem będzie pasował do oficjalnej stylizacji czy garnituru.

Test Oppo Watch Free – z OSleep do monitorowania chrapania

Dobór prezentu zazwyczaj wiąże się z pewnymi wątpliwościami, czy to, co podarujemy, będzie się drugiej stronie podobało. Należy jednak pamiętać o tym, że ważna jest pamięć i to, by był to prezent płynący prosto z serca. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują i pomogą w wyborze idealnego prezentu dla Twojego taty!

źródło: Garett Electronics

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: