Philips Hue – nowe lampy i akcesoria

Philips Hue – nowe lampy i akcesoria łączą przemyślane wzornictwo, elastyczność i kontrolę

 • Zaprojektuj wnętrze swojego domu z inteligentnym systemem oświetlenia szynowego Philips Hue Perifo i jego kolorowymi światłami.
 • Korzystaj z inteligentnego oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz domu z nową przenośną lampą stołową Philips Hue Go.
 • Ciesz się idealnym początkiem dnia dzięki nowej automatyzacji pobudki – Wschód Słońca, która idealnie uzupełnia serię lamp Philips Hue Signe gradient w kolorze dębu.
 • Zyskaj pełną kontrolę nad inteligentnym oświetleniem: ustawiaj sceny świetlne jednym kliknięciem i obracaj tarczą, aby intuicyjnie przyciemniać lampy za pomocą przełącznika Philips Hue Tap dial switch.

 

Philips Hue
Philips Hue

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, przedstawił nową linię inteligentnych produktów Philips Hue, które oferują jeszcze więcej elastyczności, kontroli i opcji wzornictwa. Wśród debiutujących produktów znajdują się dwa ekscytujące, innowacyjne rozwiązania Philips Hue — pierwsze w pełni konfigurowalne oświetlenie szynowe z własną gamą świateł oraz pierwsza przenośna lampa akumulatorowa przeznaczona do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Nowy, inteligentny przełącznik w kolorze czarnym lub białym po raz pierwszy oferuje intuicyjne przyciemnianie dzięki obrotowej tarczy. Umożliwia także ustawianie scen świetlnych i przypisywanie ich do pomieszczeń za pomocą czterech wbudowanych przycisków. Z myślą o codziennym dobrym samopoczuciu, nowa automatyzacja budzenia w aplikacji Philips Hue pozwala uzyskać personalizowany, naturalny efekt wschodu słońca w sypialni. Jego uzupełnieniem jest nowa lampa gradientowa zaprojektowana z myślą o ustawieniu przy łóżku.

Nowy sposób projektowania i dostosowywania inteligentnego oświetlenia

 

Samodzielnie zaprojektuj oświetlenie swojego domu z systemem Philips Hue Perifo. Perifo to nowa linia produktów Philips Hue złożona z indywidualnych szyn i lamp, które można łączyć ze sobą w celu stworzenia w pełni konfigurowalnego systemu oświetlenia. Możesz wybrać układ i długość szyny oraz wchodzące w jego skład światła, aby zyskać pełną kontrolę nad sposobem oświetlenia domu. Szyny można przymocować do ściany lub sufitu i podłączyć do standardowego gniazda elektrycznego lub istniejącego okablowania z wykorzystaniem dołączonego zasilacza. Następnie zaczyna się prawdziwa zabawa, kiedy podłączasz do szyny inteligentne światła i ustawiasz je dokładnie tak, jak chcesz. Na jednej szynie Perifo możesz dowolnie łączyć reflektory, lampy wiszące, listwy i tuby LED, aby stworzyć nastrój na każdą okazję, jednocześnie zyskując niepowtarzalny wystrój wnętrza.

 

Zgodnie z motywem elastyczności i przemyślanego wzornictwa, teraz możesz zabrać inteligentne światło z salonu na stół na patio albo w dowolne inne miejsce wewnątrz i na zewnątrz domu dzięki nowej przenośnej lampie stołowej Philips Hue Go. Lampa została zaprojektowana z myślą o użytku we wnętrzach lub na zewnątrz i jest wyposażona w silikonowy uchwyt, który ułatwia noszenie jej wszędzie, gdzie potrzebne jest światło. Przenośna lampa stołowa Hue Go działa nawet 48 godzin na zasilaniu akumulatorowym i można łatwo naładować ją za pomocą dołączonej podstawy z ładowarką. Czy czytasz w łóżku, czy jesz kolację na patio, przycisk na lampie pozwala cyklicznie zmieniać wstępnie zaprogramowane sceny świetlne, aby stworzyć idealny nastrój.

 

Inteligentne oświetlenie łazienki staje się bardziej stylowe i eleganckie dzięki nowej linii lamp łazienkowych Philips Hue Xamento w kolorze czarnym. Reflektor wpuszczany Philips Hue Xamento w kolorze czarnym oferuje subtelne, nowoczesne wzornictwo i inteligentne światło o mocy 350 lumenów w milionach kolorów z możliwością przyciemniania. Reflektor wpuszczany Xamento w kolorze czarnym jest dostępny w opakowaniu pojedynczym lub trójpaku. Lampa sufitowa Philips Hue Xamento w kolorze czarnym stanowi dekoracyjny element łazienki, a jednocześnie wypełnia przestrzeń subtelnym, rozproszonym światłem dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji. Choć może świecić z jasnością 2350 lumenów w milionach kolorów, można ją również przyciemnić, aby uzyskać idealną, relaksującą atmosferę. Linię łazienkową Xamento w kolorze czarnym zaprojektowano specjalnie z myślą o łatwej instalacji oraz użytkowaniu w wilgotnych miejscach.

Nowy, poprawiający samopoczucie efekt wschodu słońca

 

Inteligentne oświetlenie poprawia samopoczucie i pomaga w codziennych czynnościach dzięki nowej automatyzacji pobudki – Wschód Słońca. Nowy efekt Wschodu Słońca z przejściem od barwy niebieskiej do miękkiego pomarańczowego światła naśladuje słońce ukazujące się nad horyzontem, zapewniając relaksującą pobudkę rano lub o dowolnej porze dnia. Automatyzację Wschód Słońca można znaleźć w aplikacji Philips Hue na karcie Automatyzacje – Pobudka, w przypadku użytkowników Hue Bridge oraz na karcie Rutyny w przypadku użytkowników Bluetooth. Można ustawić żądany czas trwania efektu oraz porę dnia. Użytkownicy istniejącego stylu budzenia — teraz nazywanego Pobudka — mogą wypróbować nowy efekt, wybierając opcję Wschód Słońca na ekranie edycji automatyzacji.

 

Automatyzacja Pobudka – Wschód Słońca jest zoptymalizowana pod kątem lamp gradientowych i zadebiutuje wraz z nową linią lamp Philips Hue Signe gradient w kolorze dębu. Nowe lampy Signe ze smukłym profilem i podstawą w kolorze naturalnego drewna zostały zaprojektowane tak, aby podkreślać charakter wnętrza, a jednocześnie stanowić subtelny akcent w sypialni. Są dostępne w wersji stołowej i podłogowej.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Ustawiaj i reguluj sceny świetlne — natychmiast i bez wysiłku

Philips Hue wprowadza nowe akcesorium, przełącznik Philips Hue Tap dial switch, który zapewnia użytkownikom jeszcze bardziej spersonalizowaną kontrolę nad inteligentnym oświetleniem domowym. Philips Hue Tap dial switch ma cztery przyciski, a każdy można zaprogramować do sterowania inteligentnym światłami w nawet trzech różnych pomieszczeniach lub strefach domu.

Naciśnięcie przycisku pozwala natychmiast wybrać albo wyregulować dowolną scenę świetlną. Philips Hue Tap dial switch oferuje również intuicyjne sterowanie przyciemnianiem — im szybciej lub wolniej obracasz tarczą, tym szybciej lub wolniej ciemnieją albo rozjaśniają się Twoje inteligentne światła. Przełącznik ma elegancką, matową obudowę w kolorze czarnym lub białym, co pozwala dopasować go do wystroju wnętrza w każdej części domu. Można go również używać jako ręcznego pilota, a nawet zamontować magnetycznie na dowolnej metalowej powierzchni.

Doświadcz oświetlenia Philips Hue wirtualnie!

 Potencjalni i istniejący użytkownicy Philips Hue mogą teraz eksperymentować (i bawić się!) z pełną gamą funkcji Hue w aplikacji Philips Hue — to świetne rozwiązanie dla każdego, kto planuje rozpocząć przygodę z inteligentnym oświetleniem.

Nowy tryb Demo znajduje się w aplikacji, w zakładce Więcej i oferuje szereg wirtualnych doświadczeń, które pokazują, jak inteligentne oświetlenie Philips Hue może zmienić dom i wzbogacić codzienną rutynę. Demonstracje skupiają się na motywach nastroju, rozrywki i bezpieczeństwa, ze specjalną sekcją poświęconą akcesoriom. Z czasem będą aktualizowane i wzbogacane o nowe motywy, pomagając przyszłym użytkownikom w wizualizacji doświadczenia Hue.

 Jak działa Philips Hue + Spotify

Obejrzyj cyfrowe wydarzenie medialne Philips Hue

 Pod poniższym łączem można obejrzeć cyfrowe wydarzenie medialne Philips Hue z demonstracjami powyższych produktów: https://www.philips-hue.com/newlaunches

„W Philips Hue uważamy, że dostosowywanie i bezproblemowe sterowanie naszymi inteligentnymi światłami ma kluczowe znaczenia dla cieszenia się spersonalizowanym oświetleniem w dowolnej części domu. Nasza nowa linia produktów oferuje klientom jeszcze elastyczniejsze opcje inteligentnego oświetlenia, takie jak  tworzenie właściwego nastroju, czy o wspomaganie codziennych czynności, czy też o dodanie eleganckiego akcentu wewnątrz albo na zewnątrz domu”, powiedział Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue, Signify.

Dostępność

 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (szyna czarna / szyna biała) – koniec lata 2022

Cena: 230,00 – 415,00 PLN

 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (złącze czarne / złącze białe) – koniec lata 2022

Cena: 95,00 – 140,00 PLN

 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (zasilacz ścienny / zasilacz sufitowy) – koniec lata 2022

Cena: 460,00 PLN

 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (reflektor / lampa wisząca / listwa LED / tuba LED) – koniec lata 2022

Cena: 555,00 – 1 380,00 PLN

 • Philips Hue White and color ambiance Przenośna lampa stołowa Go – koniec lata 2022

Cena: 690,00 PLN

 • Philips Hue White and color ambiance Lampa podłogowa Signe gradient (dębowa) – czerwiec 2022

Cena: 1 105,00 PLN

 • Philips Hue White and color ambiance Lampa stołowa Signe gradient (dębowa) – czerwiec 2022

Cena: 1 610,00 PLN

 • Philips Hue White and color ambiance Reflektor łazienkowy wpuszczany Xamento (czarny) – czerwiec 2022

Cena: 370,00 PLN w opakowaniu pojedynczym / 1 015,00 PLN w trójpaku

 • Philips Hue White and color ambiance Łazienkowa lampa sufitowa Xamento M (czarna) – czerwiec 2022

Cena: 1 015,00 PLN

 • Philips Hue Tap dial switch (biały/czarny) – czerwiec 2022

Cena: 230,00 PLN

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: