ROCCAT & Scotu7 – Zostań PRO! – promocje

ROCCAT & Scotu7 – połączenie doskonałe

Przed nami nowy projekt autorów SHIF7 LEAGUE, czyli SCOU7 – seria trzech turniejów CS:GO 1vs1. Gala imprezy finałowa odbędzie się już 25 czerwca w przestrzeni The Box na Stadionie Legii Warszawa oraz na kanałach w mediach społecznościowych SHIF7 GAMING. Partnerem wydarzenia jest marca ROCCAT, dzięki której gracze dostaną dostęp do sprzętu najwyższej jakości i nie tylko!

ROCCAT angażuje się w organizację SCOU7, dając szansę rozwoju pasjonatom gamingu z całej Polski. Światowej sławy producent akcesoriów komputerowych widzi duży potencjał w wydarzeniu, oferując graczom naprawdę wiele!

Scotu7

ROCCAT i SCOU7 – połączenie doskonałe!

Marka ROCCAT to wiodący na świecie producent sprzętu gamingowego, który trafia do graczy w każdym zakątku kuli ziemskiej. Od wielu lat tworzy wysokiej jakości słuchawki, myszy, klawiatury i o wiele więcej akcesoriów komputerowych, przeznaczonych dla fanów gier komputerowych. Celem marki jest propagowanie pozytywnego wizerunku gamingu i dbanie o rozwój dyscypliny. To właśnie z tego powodu ROCCAT zaangażował się w SCOU7!

Jak będzie wyglądała współpraca przy zbliżającej się edycji? Światowej sławy marka będzie dostarczać zawodnikom sprzęt najwyższej jakości, z którego mogą skorzystać w trakcie gali finałowej SCOU7. Do tego ROCCAT jest jednym z fundatorów nagród dla zwycięzców.

Podkreślmy, że partnerem ROCCAT jest Media Expert, który przygotował specjalne oferty dla graczy na produkty marki, właśnie z okazji zbliżającej się imprezy. Na pewno będzie z czego wybierać!

Test Huawei Watch Fit 2 – elegancja dla każdego

Pod koniec stycznia, po serii tajemniczych klipów, które pojawiały się na profilach instagramowych polskich czołowych influencerów, (takich jak m.in.: Żabson, Young Multi, Borixon, Mateusz „Tromba” Trąbka, Łukasz „Juras” Jurkowski, Mr Polska czy Patrycja Mołczanow) ujawniono Shif7 League – czyli amatorską ligę gamingową, w której znani twórcy ze świata: gamingu, muzyki, sportu i lifestyle’u łączyli swoje siły tworząc zespoły, które rywalizowały ze sobą wspólnie ze swoimi fanami. Głównym celem społeczności SHIF7 GAMING jest popularyzacja gamingu jednocząc subkultury w jedną, silną i zaangażowaną społeczność.

Po głośnym sukcesie Shif7 League, zespół SHIF7 GAMING wraca z nowym projektem. SCOU7, czyli seria trzech turniejów w jedną z najpopularniejszych gier online w historii – CS:GO 1vs1. Ważne podkreślenia jest to, że Organizatorzy poprzez turnieje chcą wyłonić najlepszych amatorów nie posiadających kontraktów z innymi organizacjami do swojej nowo powstającej drużyny.

Test MSI Clutch GM20 Elite – gryzoń nie(tylko) dla graczy

Dlatego prawdziwą innowacją w świecie turniejów amatorskich CS:GO będzie forma wygranej. Z każdego finału dwóch zwycięzców poza nagrodami rzeczowymi o wartości 3000 zł powalczy o kontrakty profesjonalnych zawodników podczas zamkniętego bootcampu. Nie wszystkie szczegóły na temat nowego teamu są znane, ale znając jakość produkcji wychodzących spod szyldu SHIF7 GAMING będzie to coś wprowadzającego powiew świeżości na rynku profesjonalnego świata CS:GO.

Szczegóły oraz najnowsze informacje odnośnie turniejów będą podawane w kanale instagramowym SHIF7 GAMING. Zachęcamy do ich śledzenia!

Link do specjalnej strony promocyjnej: ROCCAT – Zostań PRO! – Promocje

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: