mPTech i OTVARTA – „Wakacyjna promocja”

mPTech i OTVARTA – „Wakacyjna promocja”

mPTech – firma lepiej znana z marek myPhone, HAMMER i techbite – informuje o podpisaniu umowy o współpracy z firmą OTVARTA, czyli polskim operatorem komórkowym. Oznacza to oficjalne potwierdzenie kooperacji i jeszcze więcej możliwości w zakresie realizacji wspólnych działań. Zyskać na tym mają przede wszystkim klienci, ponieważ współpracę rozpoczyna „Wakacyjna promocja” adresowana do klientów mPTech i OTVARTA.

mPTech i OTVARTA

Współpracujemy z największymi operatorami komórkowymi w Polsce. Cieszymy się, że do grona partnerów mPTech dołączyła sieć OTVARTA. Powiem więcej, wiele nas łączy jeżeli chodzi o historię i rozwój, działamy w oparciu o podobne założenia, ponieważ podstawą funkcjonowania mPTech i OTVARTA są sprawne wdrażanie nowości oraz dostarczanie najwyższej jakości w możliwie przystępnej cenie. Ma to odzwierciedlenie w naszej ofercie, w której dostępne są produkty z eSIM, 5G czy VoLTE – tłumaczy Sylwester Tarawski, Key Account Manager ds. Operatorów GSM.

Test myPhone Halo A – prosty telefon dla każdego

– Możliwość bliższej współpracy z mPTech doskonale wpisuje się w strategię naszej firmy. OTVARTA od początku istnienia stawiała na najnowocześniejsze technologie w najniższych cenach. Cieszymy się, iż po wprowadzeniu, jako pierwszy operator MVNO w Polsce, 5G i Internetu mobilnego ze stałym adresem IP, mamy możliwość wspólnego promowania technologii eSIM z firmą, która, podobnie jak my, składa się wyłącznie z polskiego kapitału – dodaje Daniel Kowalczyk, Prezes Zarządu OTVARTA.

Wspólne działania stron mają dotyczyć wzajemnego wsparcia marketingowego mPTech i OTVARTA oraz popularyzacji w Polsce najnowszych technologii takich jak 5G i eSIM. Warto dodać, iż karta eSIM to nie tylko wygoda i elastyczność lecz też dbałość o środowisko – do jej produkcji nie zużywa się plastiku.

Test Hammer Explorer Plus Eco – smartfon na każde warunki

„Wakacyjna promocja”

Dzięki współpracy konsumenci mogą liczyć na promocje i ciekawe, atrakcyjne benefity. Klienci sieci OTVARTA będą mogli kupić wybrane telefony, smartfony i akcesoria myPhone oraz HAMMER na stronie https://sklep.mptech.eu w cenie niższej aż o 15%. Szczegóły, warunki, regulamin tej promocji dostępne są na dedykowanej stronie.

Z kolei klienci mPTech, którzy zdecydują się na usługi w sieci komórkowej OTVARTA, mogą liczyć na gratis w postaci dodatkowych 100GB Internetu w standardzie LTE i 5G do wykorzystania przez cały czas trwania umowy. Szczegóły, warunki i regulamin tej promocji znajdują się na dedykowanej stronie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: