Sony TEOS Lite – optymalizuje podłączone urządzenia

Sony TEOS Lite – optymalizuje podłączone urządzenia

System TEOS firmy Sony służy do zarządzania urządzeniami i informacjami w biurze i jest dostępny od 2017 roku. Spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Wdrożono go już w ponad 450 organizacjach z 28 krajów. Do tej pory dostarczono ponad 12 000 licencji. System TEOS stanowi kompletny ekosystem złożony z wielu rozwiązań oszczędzających czas.

Sony TEOS Lite

System TEOS zarządza wieloma aspektami środowiska pracy w firmie i może być dostosowany do wymagań każdego sektora i potrzeb pracowników. Nieustannie jest rozwijany i dostosowywany do potrzeb klientów dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dzięki nowym czujnikom, tabletom profesjonalnym, projektorom biurowym i monitorom profesjonalnym BRAVIA firma Sony oferuje najszerszy, kompleksowy wachlarz rozwiązań do zarządzania miejscami pracy w biurach i sektorze edukacyjnym

Sony TEOS Lite

Nowe rozwiązanie – TEOS Lite – powstało dla mniejszych organizacji.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

TEOS Lite – wsparcie dla małych firm z dużymi ambicjami

System TEOS ze wszystkimi funkcjami dobrze sprawdza się w dużych przedsiębiorstwach, ale wdrożenie tak dużego systemu w małych firmach może okazać się trudne. TEOS Lite

został pomyślany jako plug&play. Założeniem jest wdrożenie, które będzie odbywać się przy wykorzystaniu smartfona jako narzędzia instalacyjnego, a więc w uproszczony sposób. Za pomocą telefonu podłączamy się do panelu klienta i odczytując QR kody wyświetlane w aplikacji zainstalowanej na urządzeniach – automatycznie dodajemy je do systemu, a one automatycznie pobierają sobie konfiguracje.

Ponieważ wkraczamy w nowy etap rozwoju miejsc pracy i przyjmujemy za normę pracę asynchroniczną, firmy muszą inwestować w narzędzia, które pozwolą w pełni wykorzystywać potencjał pracowników. System TEOS pozostaje liderem w dziedzinie wspierania pracowników wracających do biur, a obecnie oferuje dodatkowe korzyści osobom pracującym zdalnie. Dzięki integracji TEOS Meet z dotychczasowym rozwiązaniem TEOS Connect mogliśmy udostępnić wiele nowych funkcji.

Wprowadziliśmy również ulepszony interfejs użytkownika i zdalny dostęp, oddając całą kontrolę w ręce użytkowników. Teraz przyszedł czas na TEOS Lite, który pozwala nam wspierać małe firmy i początkujących przedsiębiorców we właściwym rozpoczęciu cyfrowej transformacji miejsc pracy. Oferujemy system produktów i rozwiązań umożliwiających pełne dostosowanie do rozmiaru i wymagań. — komentuje Thomas Issa, dyrektor ds. strategii i planowania rozwiązań TEOS w Sony Professional Displays & Solutions.

 

W ramach TEOS Lite dostępne są dwie funkcjonalności – rezerwacja sal oraz Digital Signage.

Funkcja Digital Signage pozwala na skorzystanie z wielu gotowych szablonów, które można wypełnić treścią i zmieniać w zakresie tekstu, grafik, czy źródeł danych. Pliki możemy wgrywać z pamięci urządzenia lub z folderów z Dropbox i Google Drive. Jest to rozwiązanie w pełni chmurowe, kompatybilne z MS Office 365 i z MS Exchange. Jest zgodne z systemem Android i iOS

Sony TEOS Lite

Rozwiązania systemu TEOS optymalizują podłączone urządzenia.

System TEOS pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, a przy tym jest skalowalny i elastycznie można go dopasować do nowych potrzeb w miejscach pracy. W ramach rozwiązań jest  m.in. TEOS Reception, TEOS Wayfinding czy TEOS Book. Jedną z najnowszych funkcji systemu jest niedawno wprowadzony TEOS Meet.

Recenzja Creative Sound Blaster PLAY!4 – najlepsza jakość dźwięku online

TEOS Meet zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad rezerwacjami, udostępnianiem i wspólną pracą, zarówno na miejscu, jak i zdalnie. Daje wgląd we wszystkie informacje o wyposażeniu i usługach w poszczególnych salach spotkań, na przykład o dostępności monitora BRAVIA lub projektora. Pozwala odpowiednio przygotować materiały do prezentacji i skrócić konfigurowanie sprzętu na początku spotkania. Umożliwia użytkownikom również pełną kontrolę nad salą, w tym sterowanie oświetleniem, roletami i temperaturą pomieszczenia.

Nowo zaprojektowany interfejs może zostać całkowicie dostosowany do preferencji użytkownika i informować o dostępnych miejscach w biurze – przed wyruszeniem do pracy, o miejscach parkingowych czy możliwości zamówienia napojów do sali konferencyjnej.

Wprowadzony w 2017 roku system Sony TEOS odegrał już fundamentalną rolę w procesach cyfrowej transformacji w ponad 450 podmiotach z 28 krajów, między innymi firm Coca-Cola, Siemens i Capgemini.

Więcej informacji na temat systemu TEOS –  pro.sony

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]