Game Pass – 5 nowych propozycji

Game Pass – 5 nowych propozycji – Ekspansja w starożytnych Chinach, stadiony świata oraz podróż do Montany

Większość uczniów cieszy się z zakończenia roku szkolnego. W oczekiwaniu na wymarzone wakacje, Xbox dodał 5 nowych propozycji do abonamentu Game Pass. Dzięki nim będzie okazja do odwiedzenia największych na świecie aren sportowych i wprowadzenia swojej ukochanej drużyny na szczyt. Ponadto, entuzjaści Stanów Zjednoczonych wybiorą się do Montany, zaś miłośnicy historii będą mogli zanurzyć się w starożytnych Chinach. A to nie wszystko! Aż 4 z tych produkcji pojawi się również na PC, a amatorzy mobilnego gamingu otrzymają 10 dodatkowych tytułów ze wsparciem sterowania dotykowego w usłudze Xbox Cloud Gaming.

Game Pass

Już od – 21 czerwca – dostępna jest gra Total War: Three Kingdoms na PC. Jest to dwunasta odsłona wielokrotnie nagradzanej serii strategii Total War, która odtwarza epicki konflikt w starożytnych Chinach. Trzymająca w napięciu kampania turowa pozwoli graczom zbudować własne, potężne Imperium oraz kierować ogromną armią w bitwach w czasie rzeczywistym. Tytuł ten otwiera również możliwość rozstrzygania sporów za pomocą dyplomacji. Każdy może poprowadzić tę historię według indywidualnego konceptu, by podjąć próbę zjednoczenia podzielonego terytorium.

Reklamy

Już dziś – 23 czerwca – na konsole oraz komputery z systemem Windows zawita FIFA 22. Produkcja, której nikomu nie trzeba przedstawiać dostępna będzie dzięki usłudze EA Play, zawierającej się w abonamentach PC Game Pass i Game Pass Ultimate. Tryby sieciowe takie, jak Sezony, Wirtualne Kluby czy Ultimate Team pozwolą rywalizować z graczami na całym globie. Gra pomoże również zrealizować marzenia osób, chcących zobaczyć swój ukochany klub na szczycie. Tryb kariery da możliwość objęcia wybranego zespołu, w którym do zrealizowania będą określone cele postawione przez zarząd. Transfery wielkich gwiazd, czy może inwestycja w akademię i wychowywanie młodych talentów? Sposobów jest wiele, a cel jeden – Puchar Ligi Mistrzów.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Pierwszego dnia wakacji – 1 lipca – podróż do Stanów Zjednoczonych zapewni nam gra Far Cry 5 dostępna na PC, konsole oraz w usłudze Xbox Cloud Gaming. W najmniej zaludnionym obszarze USA w Montanie, a konkretnie w hrabstwie Hope County, zagnieździł się fanatyczny kult o nazwie Eden’s Gate. W krainie wolnych i odważnych gracze staną do walki z przywódcą kultu Josephem Seedem i jego rodzeństwem. Wszystko to w celu wzniecenia ognia oporu i wyzwolenia oblężonej społeczności.

Game Pass

Dodatkowo, w Game Passie ukaże się również:

 • Shadowrun Trilogy (chmura, konsola; od 21 czerwca)
 • Naraka: Bladepoint (chmura, konsola, PC; od 23 czerwca)

Aktualizacja przyniosła również udogodnienia dla fanów mobilnego gamingu. Kolejne 10 tytułów otrzymało wsparcie sterowania dotykowego. Gra w chmurze dostępna jest na sprzętach Apple pod adresem xbox.com/play lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Xbox Game Pass na urządzeniach z systemem Android. Cloud Gaming dostępny jest również na komputerach z systemem Windows oraz konsolach. Pełna lista gier z dodanym sterowaniem dotykowym:

 • Broken Age
 • Bugsnax
 • Chinatown Detective Agency
 • Kraken Academy!!
 • Life is Strange: True Colors
 • Ninja Gaiden
 • Ninja Gaiden 2
 • Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge
 • The Dungeon of Naheulbeuk
 • The Last Kids on Earth

Tylko do końca czerwca trwa promocja na abonament Game Pass Ultimate (dla nowych użytkowników), w ramach której pierwsze 3 miesiące subskrypcji dostępne są za jedyne 4 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]