T-Mobile – wakacyjny relaks z Legimi

Wakacyjny relaks – już teraz wszyscy klienci T-Mobile będą mogli oderwać się od codzienności i zrelaksować się z ulubioną książką, bo w ramach „Dobrze, że jesteś” Operator przygotował specjalny kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi.

Użytkownicy będą mogli odebrać w prezencie jeden z 20 tytułów od 24 do 28 czerwca. 

wakacyjny relaks

Szczegółowa lista synchrobooków objętych promocją znajduje się poniżej:

Legimi

Zrelaksuj się na wakacjach ze swoją ulubioną książką
Aby skorzystać z promocji uprawniającej do darmowego zamówienia, należy odebrać kod  w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 24 do 28 czerwca.

Test inkBOOK Prime HD – czytnik zmienia czytanie

Z promocji można skorzystać jednorazowo do 28 czerwca do końca dnia na stronie www.legimi.pl/dobrzezejestes. Wystarczy wpisać tam kod promocyjny, wybrać książkę, a następnie zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się w serwisie Legimi. Po pobraniu aplikacji mobilnej Legimi i zalogowaniu się na swoje konto, wybrany synchrobook będzie dostępny w wirtualnej półce.

Test Samsung Galaxy A33 5G – optymalny smartfon dla każdego

Z prezentu mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: