Bespoke Home Life – Inteligentny ekosystem domowy

Bespoke Home Life – Inteligentny ekosystem domowy SmartThings Home Life 

Część druga serii poświęcona jest rozszerzonej usłudze Samsung SmartThings Home Life, integrującej aż sześć usług SmartThings, wspierającej użytkowników w gotowaniu, zarządzaniu energią, pielęgnacji ubrań, kontroli nad stanem powietrza, opiece nad zwierzętami czy w codziennym dbaniu o dom. SmartThings Home Life oferuje spersonalizowane doświadczenia, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników na całym świecie.

Bespoke Home Life
SmartThings Home Life

Od momentu uruchomienia w 2014 roku usługa Samsung SmartThings jest stale rozwijana w celu podnoszenia komfortu życia użytkowników poprzez ułatwienie codziennych obowiązków. W ciągu ostatnich 10 lat Samsung angażował się w udoskonalanie technologii stojącej za usługami SmartThings, dążąc do tego, aby wszystkie domy były inteligentne – misja ta zaowocowała właśnie stworzeniem SmartThings Home Life.

Test Samsung Galaxy A33 5G – optymalny smartfon dla każdego

SmartThings Home Life to nowe rozszerzenie do aplikacji SmartThings, które zapewnia scentralizowaną i zintegrowaną kontrolę nad sześcioma obszarami – gotowaniem, zarządzaniem energią, pielęgnacją ubrań, opieką nad zwierzętami domowymi, oczyszczaniem powietrza i opieką nad domem. Dzięki globalnej premierze SmartThings Home Life w prawie 100 krajach na świecie  użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać codzienne czynności bardziej efektywnie i spędzać więcej czasu ciesząc się życiem i skupiając się na chwilach, które są dla nich najważniejsze. Poznaj historię SmartThings Home Life.

Łatwe planowanie przyjęcia

Podczas wydarzenia Bespoke Home 2022 – na przykładzie Jasona, mężczyzny przygotowującego się do organizacji parapetówki – Samsung pokazał jak wszystkie sześć usług SmartThings Home Life łączy się ze sobą, ułatwiając mu ten cały proces. Aby przygotować quesadille z krewetkami, Jason użył SmartThings Cooking. Przy pomocy SmartThings Clothing Care odświeżył swój imprezowy strój, a w celu odświeżenia przestrzeni, w której odbywało się przyjęcie, skorzystał ze SmartThings Air Care. Na tym przykładzie codziennego zastosowania SmartThings, widzimy jak bardzo ta aplikacja może uprościć życie codzienne użytkowników.

Test Samsung Galaxy A53 5G – w codziennym użytkowaniu

Inteligentny ekosystem domowy

Największą korzyścią płynącą z posiadania inteligentnego domu jest poprawa komfortu życia. Możliwość pełnej kontroli nad wszystkimi urządzeniami w domu zapewnia wygodę, większą efektywność, a także więcej czasu wolnego w ciągu dnia. Samsung SmartThings Home Life pozwala domownikom skupić się na rzeczach, które rzeczywiście mają dla nich znaczenie, łącząc w sobie następujące usługi SmartThings*:

  • SmartThings Cooking** zapewnia spersonalizowane plany posiłków i przepisy na podstawie preferencji użytkownika i tego, co znajduje się w jego lodówce. Automatycznie dostosowuje również tryby gotowania i temperatury w urządzeniach kuchennych w oparciu o przepisy.
  • SmartThings Energy*** pomaga użytkownikom monitorować i kontrolować zużycie energii w domu w czasie rzeczywistym oraz oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną.
  • SmartThings Clothing Care**** synchronizuje się z urządzeniem Bespoke AirDresser oraz pralką i suszarką Bespoke, aby zapewnić optymalną pielęgnację odzieży.
  • SmartThings Pet Care***** synchronizuje się z urządzeniami domowymi, takimi jak oczyszczacz powietrza Bespoke i Bespoke Jet Bot AI+, aby utrzymać czystość w domu oraz umożliwia kontrolę zwierzaków domowych, gdy jesteśmy poza domem.
  • SmartThings Air Care****** współpracuje z oczyszczaczami powietrza i klimatyzatorami firmy Samsung, aby w czasie rzeczywistym monitorować jakość powietrza w domu i poza nim.
  • SmartThings Home Care******* stale monitoruje urządzenia użytkownika, sprawdza ich stan i zalecenia użytkowania, dostarcza informacji o akcesoriach i umożliwia wygodne zakupy online********. Ta napędzana sztuczną inteligencją usługa współpracuje praktycznie ze wszystkimi urządzeniami Bespoke*********.

Zrównoważone rozwiązania dla domu

Usługa SmartThings cały czas się rozwija, a wraz z tym codzienne czynności domowe zyskują inny wymiar. Partnerstwo Samsung z globalną firmą technologiczną ABB jest ważnym krokiem w rozszerzaniu doświadczenia Bespoke Home Life na cały dom. Użytkownicy mogą teraz łatwo monitorować i kontrolować portfolio urządzeń ABB, takie jak kamery, czujniki i systemy komfortu zintegrowane ze SmartThings.

Test Samsung Galaxy S21 FE 5G – z myślą o użytkownikach

Aby dowiedzieć się więcej o urządzeniach Bespoke, odwiedź stronę Samsung.com.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: