Konkurs z telefonem na – „Pozdrowienia z wakacji”

Konkurs z telefonem na – „Pozdrowienia z wakacji”

Miło nam poinformować, że na TECHNOSenior możecie wygrać telefon Gigaset Comfort 550. Co trzeba zrobić? Wystarczy przysłać nam zdjęcie z wakacji.

Pozdrowienia z wakacjiZachęcamy państwa do nadsyłania zdjęć z miejsc wakacyjnych. Najbardziej oryginalnie zachęcające do odwiedzenia nagrodzimy urządzeniem, które sprawdzi się w każdym domu – od salonu po domowe biuro.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać należy wykonać zadanie konkursowe.

Zasady są proste i nie powinno być z nimi żadnych trudności.

Gigaset Comfort 550
Gigaset Comfort 550

Co trzeba zrobić?

Na Wasze zdjęcia/pozdrowienia z pobytu czekamy od soboty 27 czerwca do 16 lipca, do godz. 23.59). Każdy uczestników może nadsyłać nieograniczoną ilość prac.

Nagrodzone zdjęcie umieścimy na naszej stronie internetowej z podsumowaniem.

Czekamy na Państwa zdjęcia, grafiki  pod adresem e-mail: konkurs@technosenior.pl

Należy podać swe imię i nazwisko, miasto oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody.

Miło nam będzie jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.

 

Życzymy powodzenia!

Bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset Comfort 550 – ponadczasowy, elegancki design, ergonomiczna konstrukcja i wiele wygodnych funkcji sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdym domu – od salonu po domowe biuro. Dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego oraz zintegrowanemu zestawowi głośnomówiącemu, rozmowy można prowadzić – w jakości HD – bez konieczności trzymania słuchawki.

Gigaset Comfort 550 wyposażony jest także w dynamiczną listę blokowanych numerów, która chroni użytkowników przed niechcianymi i uciążliwymi połączeniami. Książka adresowa w nowym modelu pomieści nawet 200 kontaktów, każdy z trzema numerami telefonów. Wpisy można łatwo wymieniać między słuchawkami Gigaset. Programowalne przyciski szybkiego wybierania umożliwiają przypisanie ich do konkretnych numerów, przez co wykonanie połączenia do wybranych rozmówców jest szybkie i wygodne.

Gigaset Comfort 550
Gigaset Comfort 550

Comfort 550posiada także funkcję automatycznego przypominania o urodzinach, umożliwia również przypisywanie własnych melodie dzwonka do kontaktów z grupy VIP.

Więcej na temat słuchawki przeczytacie w artykule Gigaset Comfort 550 – sprawdzi się w każdym domu oraz na stronie internetowej Gigaset

Nadsyłajcie kreatywne prace, zdjęcia, grafiki etc. i wygrajcie telefon.

UWAGA! Aby konkurs został rozstrzygnięty musi być zgłoszone min. 10 prac. W przypadku mniejszej ilości zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu aż uzbiera się 10 zgłoszeń.

Uwaga: nagroda będzie wysłana tylko na teren Polski.

Konkurs zorganizował serwis TECHNOSenior wspólnie z firmą Gigaset.

Redakcja zapewnia sobie możliwość dodania kolejnych nagród dla kolejnych miejsc w trakcie trwania Konkursu.

Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie danych adresowych, adresu mailowego, oraz numeru telefonu (do wysłania nagrody).

Gigaset Comfort 550 - Konkurs z telefonem na - "Pozdrowienia z wakacji"
Gigaset Comfort 550

Wybór najciekawszych pomysłów dokonywany jest przez Redakcję TECHNOSenior, po konsultacji z Gigaset

Zwycięzcy Nagród w Konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie imienia, nazwiska lub Nick’a  na stronach Konkursu.

Autor zezwala na publikację pracy konkursowej i wykorzystania jej w przyszłości na blogu i portalach społecznościowych techno-senior.com i  https://www.gigaset.com/pl_pl/

Nagroda zwycięzcy konkursu zostanie wysłana na podany adres nagrody za pośrednictwem kuriera.

Organizator nie jest odpowiedzialny za niedostępność Konkursu wskutek problemów z przesyłaniem danych, ani też nie gwarantuje, że strony sieci Web będą wolne od zakłóceń lub błędów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub uszkodzenia podczas lub po transmisji.

Organizator ustanawia adres korespondencyjny to: konkurs@technosenior.pl – dla wszelkiej korespondencji związanej z Konkursem.

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian specyfikacji Nagród. Zmieniony Regulamin wchodzi w życie z chwilą jego opublikowania na stronie internetowej.

Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.

Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora do dn. 17.07.2022r.

Niniejszy regulamin jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz w serwisie internetowym pod adresem techno-senior.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: