Televio „INFO”- dostęp do sprawdzonych informacji

Televio „INFO”- pakiet tematyczny z dostępem do sprawdzonych informacji

Televio rozszerza swoją usługę o kolejny pakiet. Jest to już druga pozycja na liście platformy, po pakiecie RELAX, która skupia kanały o jednej tematyce. Tym razem w ofercie pojawiło się pięć najpopularniejszych stacji informacyjnych, w tym TVN24 i BBC World News, oferujących sprawdzone wiadomości z Polski i ze świata. Nowy pakiet jest już dostępny w promocyjnej cenie 1 zł za pierwszy miesiąc.

Televio „INFO”

 

Pakiet INFO został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują szybkiego dostępu do najświeższych wiadomości. W nowej ofercie znaleźć można najważniejsze stacje informacyjno-publicystyczne prezentujące doniesienia o aktualnych wydarzeniach, również ze świata biznesu, gospodarki i ekonomii. To zestaw jednych z najchętniej oglądanych kanałów, które pozwalają być zawsze na bieżąco. 

  • TVN24 – nadająca przez całą dobę stacja informacyjna, oferująca informacje z Polski i ze świata.
  • TVN 24 BiS – kanał informacyjny, przekazujący głównie wiadomości biznesowe i zagraniczne.
  • BBC World News – nadająca przez całą dobę stacja informacyjno-publicystyczna, prezentująca najświeższe wiadomości z całego świata.
  • News24 – kanał prezentujący reportaże z wydarzeń regionalnych Polski, a także wiadomości ze świata.
  • Biznes24 – stacja telewizyjna o charakterze biznesowym koncentrująca się na informacjach o biznesie, gospodarce i ekonomii.

W ofercie Televio można również znaleźć inne kanały informacyjne, takie jak France24, France24 EN czy Ukraina24, które dostępne są we wszystkich pakietach podstawowych (BASIC, FAMILY, PREMIUM).

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

Ile kosztuje i jak zamówić pakiet INFO?

Nowy pakiet można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Cena za kolejne miesiące to 9,90 zł.

Osoby, które korzystają już z Televio, mogą po prostu dodać go do swojej subskrypcji na stronie sklepu. Nowi klienci, aby skorzystać z oferty INFO, potrzebują najpierw subskrybować jeden z trzech podstawowych pakietów – BASIC, FAMILY lub PREMIUM.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i chcesz przetestować usługę, najlepszym wyborem będzie pakiet FAMILY, który można wypróbować już za 1 zł. W zestawie z pakietem INFO otrzymasz łącznie 90 kanałów za 2 zł przez pierwszy miesiąc.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Co jeszcze oferuje telewizja internetowa?

Televio to nowa na polskim rynku telewizja online, oferująca odbiór ponad 100 kanałów z każdego miejsca w Polsce i UE. Usługa działa przez internet od dowolnego dostawcy, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy w podróży.

Televio obsługuje większość platform, w tym telewizory Smart TV (Samsung, LG, Sony, Philips i inne), dekodery Android TV i Apple TV, urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, a także przeglądarki internetowe. W najbliższym czasie usługa ruszy również ze sprzedażą własnego dekodera.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i funkcjom usługa pozwala także dostosowywać oglądane treści do własnych preferencji. Użytkownik może zatrzymywać, przewijać lub nagrywać wybrane transmisje. Do dyspozycji ma 7 dni na cofanie audycji i aż do 120 godzin na własne nagrania.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: