Maxcom FW48 Vanad Satin – klasyczna forma

Maxcom FW48 Vanad Satin – klasyczna forma

Popularność inteligentnych zegarków stale wzrasta, a użytkownicy mogą wybierać z szerokiego asortymentu. Dzisiaj premierę ma druga generacja smartwatcha Maxcom FW48 Vanad. Urządzenie w kopercie o klasycznej formie zamyka m.in. ekran AMOLED, szerokie możliwości monitorowania stanu zdrowia oraz personalizacji.

Maxcom FW48 Vanad
Maxcom FW48 Vanad

Dostarczają nam informacji na temat stanu zdrowia, pomagają monitorować postępy treningowe, informują o przychodzących połączeniach czy wiadomościach. Inteligentne zegarki to o wiele więcej niż urządzenia służące do pokazywania aktualnej godziny. Ta wszechstronność i wygoda sprawiają, że coraz więcej ludzi chce ich używać, a produkty z tej kategorii stale ewoluują. Doskonałym tego przykładem jest druga generacja smartwatcha Maxcom FW48 Vanad.

Test Maxcom MS507 Smart&Strong – na ekstremalne hobby

Klasyczna forma

Okrągła koperta smartwatcha Maxcom FW 48 Vanad Satin została wykonana ze stali ocynkowanej i dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym oraz czarnym. Oba modele posiadają w zestawie wykonany ze skóry ekologicznej pasek – w pierwszym przypadku w kolorze ciemnego brązu, a w drugim czerni. W zakresie designu użytkownicy smartwatchy doceniają możliwość indywidualnego doboru wzoru tarczy, co umożliwia im dostosowanie wyglądu zegarka do własnego gustu. W tym zakresie Maxcom FW48 Vanad daje praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji.

Maxcom FW48 Vanad
Maxcom FW48 Vanad

Sprawdzone rozwiązania

Dotykowy ekran zegarka został wykonany w technologii AMOLED i ma on średnicę 1,32” przy rozdzielczości 390×390px. Wszystko to sprawia, że wyświetlane za jego pośrednictwem informacje prezentowane są w czytelnej formie z zachowaniem wysokiego kontrastu. Maxcom FW48 Vanad Satin wyposażono w baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0, co pozwala płynnie wyświetlać na ekranie smartwatcha prognozę pogody czy powiadomienia z telefonu, jak również przeglądać dane na temat aktywności i kondycji organizmu w aplikacji na urządzenia mobilne – WearFit Pro.

Test Maxcom FW45 Aurum 2 – elegancki zegarek lub sportowy gadżet

Na wyposażeniu inteligentnego zegarka Maxcom FW48 Vanad nie mogło zabraknąć zaawansowanych sensorów, które dostarczają informacji na temat stanu zdrowia oraz danych na temat prowadzonej przez użytkownika aktywności fizycznej. Najnowszy reprezentant marki Maxcom pozwala m.in. na monitorowanie pracy serca, jak również ciśnienia i saturacji krwi.

Ponadto Maxcom FW48 Vanad jest w stanie przypomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz sprawdzić jakość naszego snu. Z kolei podczas uprawiania sportu umożliwia uruchomienie odpowiedniego trybu sportowego lub skorzystanie z krokomierza czy licznika spalonych kalorii. Podczas aktywności fizycznej nie bez znaczenia jest fakt, że zegarek charakteryzuje się klasą odporności na pył i wodę – IP67. Wszystkie zebrane dane są gromadzone i prezentowane w aplikacji instalowanej na smartfonie (WearFit Pro).

Test Maxcom FW42 Gold – smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Wygody użytkowania smartwatcha Maxcom FW48 Vanad dopełniają rozwiązania ułatwiające korzystanie ze smartfona. Ponadto umożliwia sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz na sprawdzenie prognozy pogody.

Maxcom FW48 Vanad Satin dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowo -złotym i czarno-srebrnym – do końca lipca dostępny w nowej cenie – 279 zł na https://www.maxcom.pl/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]