Newline Elara – monitor interaktywny

Newline Elara – monitor interaktywny

Newline Interactive wprowadza nowy, interaktywny monitor dla sektora biznesowego. Jest wszechstronny. Łatwy w obsłudze z pełną kompatybilnością z Office 365 i narzędziem Windows Ink – co daje swobodę użytkowania bez wcześniejszych szkoleń. Jest bezpieczniejszy – z Android 11, szybą antybakteryjną i sprzętowym filtrem niebieskiego światła.

Newline Elara
Newline Elara

Wyposażony w USB-C co daje gwarancję natychmiastowego dostępu do danych, audio, wideo, a także ładowania o mocy 100W.

Przygotowany do wideokonferencji – z pełnym zestawem wysokiej klasy akcesoriów.

Stworzony w oparciu o prawdziwą technologią Optical Bonding dla szerokiego kąta widzenia, znakomitego odwzorowania kolorów i pisania „jak po kartce papieru” oraz z technologią PCAP (Projected Capacitive Touch) zapewniającą szybką i płynną reakcję na dotyk.

Test Huawei MateBook D16 2022 – spełnia moje potrzeby

Stworzony po głębokiej analizie potrzeb i możliwości.

Monitor Newline Elara w rozmiarach – 65”, 75” i 86” będzie dostępny w lipcu 2022r.

 To obecnie najnowocześniejszy monitor na rynku, który ma wszystko, żeby uczynić pracę efektywną, wygodna i szybką. Nie trzeba przy tym przechodzić szkoleń i uczyć się funkcji. Obsługa jest równie łatwa jak praca ze smartfonem. Przycisk on/off to zaproszenie do świata nowoczesnych rozwiązań, które zauważalnie oszczędzają czas.

To co istotne z punktu widzenia użytkownika to oczywiście kompatybilność z MS Office 365. Pełna zgodność systemowa. Wygodne połączenie ze źródłem danych za pośrednictwem USB-C z opcją ładowania 100W. System Google – Android 11 – gwarantujący bezpieczne łączenie się z dyskiem Google czy OneDrive. Łączność bezprzewodowa WiFi 6.0 i Bluetooth 5.0.   Wszystko co potrzebne do wideokonferencji. W zestawie jest kamera 4K UHD z polem widzenia 120 stopni, w górnej części urządzenia zlokalizowano 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa. Są również głośniki 2x20W oraz sobwoofer 15W – co gwarantuje dźwięk wysokiej jakości.

W biurze ważna jest możliwość stworzenia wielu osobistych profili pracowników. Czujnik zbliżeniowy sprawia, ze monitor automatycznie włącza się i wyłącza w zależności od obecności użytkownika.

Test AOC U32U1 – cieszy wyglądem i obrazem

Parametry, których należy wymagać

Rozdzielczość 4K (3840 x 2160) w monitorach interaktywnych powinna być już standardem. Elara oferuje jasność na poziomie 400 cd/m2 z podświetleniem matrycy Direct LED. Panel diod umieszczono na tylnej ściance urządzenia co daje efekt równomiernego rozjaśnienia całego obrazu.

Urządzenie wspiera Wide Color Gamut (szeroką paletę barw) – co pozwala rozszerzyć przestrzeń kolorystyczną i oddać naturalne kolory, a co za tym idzie zapewnić realistyczne obrazy.

Prawdziwa technologia Optical Bonding stosowana przez Newline gwarantuje efekt pisania „jak po kartce papieru”, brak refleksów świetlnych i obraz znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kat 178°. Nie jest ona powszechnie stosowana ponieważ wymaga zastosowania odpowiedniego kleju i technologii produkcji. Cała powierzchnia szyby ochronnej monitora musi być sklejona z panelem LCD bez najmniejszej skazy – po to, aby całkowicie wyeliminować pustą przestrzeń między nimi i stworzyć jeden moduł. Takie rozwiązanie stosuje Newline Interactive.

 Hama Performance 45 – pokojowa antena DVB-T/DVB-T2

Bezpieczeństwo użytkownika

Monitor Newline Elara jest wyposażony w szybę z powłoką antybakteryjną z certyfikatem TÜV. Kontrolą jakości i standardów bezpieczeństwa zajmuje się TÜV Rheinland. W teście powłoki antybakteryjnej Newline zastosowano metodę JIS Z 2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Skuteczność ta została określona na poziomie ponad 99,9%.

Producent zadbał też o ochronę oczu przez niebieskim światłem. Powszechnie stosowane są filtry oprogramowania, Newline rozwiązał ten problem u źródła stosując rozwiązanie sprzętowe, które jest zdecydowanie skuteczniejsze i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyświetlanego obrazu.

 Ekosystem Newline

Wykorzystanie monitora interaktywnego zależy od kreatywności użytkownika, zaś jego możliwości od oprogramowania. Aplikacje Newline tworzą ekosystem, który współpracuje z programami, urządzeniami i dokumentami dając nieograniczone możliwości.

WHITEBOARD – to nic innego jak biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.

CAST pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.

BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie – wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

LAUNCH CONTROL Oprogramowanie Launch Control  – za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.

DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami

ENGAGE inspirujące oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.

REACTIV SUITE fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.

CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

APP STORE Każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji.  Newline App Store stale się powiększa. Już dziś dostępne są m. in. Google Suite, Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

 Gwarancja i dostępność

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Żywotność monitora to 50 000 godzin. Monitory Elara będą dostępne w Polsce w lipcu 2022

Więcej informacji: https://newline-interactive.com/eu/products/elara/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: