OPPO czwarty rok z rzędu z Wimbledon

OPPO czwarty rok z rzędu z Wimbledon

OPPO czwarty rok z rzędu jest oficjalnym partnerem turnieju Wimbledon i świętuje 100-lecie Centre Court. Z tej okazji producent udostępni fanom nowe, tenisowe doświadczenie AR w technologii CybeReal 2.0.

OPPO z Wimbledon

Jako globalny partner turnieju Wimbledon, marka OPPO wykorzystała swoją autorską technologię CybeReal 2.0., by uczcić setną rocznicę powstania najsłynniejszego kortu tenisowego na świecie – Centre Court. Dzięki nowej technologii OPPO, fani będą mieli okazję doświadczyć historycznych momentów, które miały miejsce na korcie na przestrzeni lat i zobaczyć historię Wielkiego Szlema z nowej perspektywy, na miarę XXI wieku. 

OPPO już po raz czwarty wzbogaca technologiczne przeżycia fanów Wimbledonu. Zaangażowanie w wydarzenia sportowe jest fantastyczną okazją do zaprezentowania naszych wartości w myśl idei marki – Inspiration Ahead. Rozumiemy je jako pewność siebie, determinację i grację, gdy stawiamy czoła wyzwaniom i przełamujemy impas. Co ma także duże przełożenie w świecie sportu. – William Liu, OPPO’s Vice President and President of Global Marketing

Tenisowe doznanie w wirtualnym świecie OPPO CybeReal 2.0.
W tym roku mija sto lat odkąd powstał Centre Court, który jest uważany za najsłynniejszy kort tenisowy na świecie. To również czwarty rok OPPO jako oficjalnego partnera turnieju. Z tej okazji producent udostępni fanom tenisa, jak i nowych technologii, nowe doznanie AR w swojej aplikacji CybeReal 2.0., która umożliwia stworzenie wirtualnej repliki świata rzeczywistego – a wszystko to dzieje się za pomocą kamery smartfona, czy czujnika Bluetooth. Technologia ta łączy w sobie zarówno świat fizyczny, jak i wirtualny, dając szereg kreatywnych możliwości, dzięki najnowszym osiągnięciom OPPO w dziedzinie obliczeń przestrzennych i lokalizacji. CybeReal 2.0 może zapewnić bardzo dokładne pozycjonowanie i orientację w środowiskach fizycznych przy jednoczesnym niskim zużyciu energii przez urządzenia. Jak wygląda świat OPPO CybeReal 2.0. można zobaczyć na wideo:

Osoby, które podczas Wimbledonu 2022 pojawią się w strefie OPPO, będą mogły doświadczyć nowego rozwiązania AR, które będzie udostępnione na smartfonie klasy premium – Find X5 Pro (więcej o urządzeniu tutaj).

Dzięki temu rozwiązaniu, fani przeniosą legendarne ikony tenisa z różnych dekad do swojego otoczenia AR i z nowej perspektywy spojrzą na ich najlepsze zagrania i historyczne momenty, które odbywały się na słynnym londyńskim korcie Centre Court.
Nazwa miejsca wywodzi się od lokalizacji głównego kortu w pierwotnej siedzibie All England Croquet Club przy Worple Road – główny kort znajdował się w centrum wszystkich pozostałych. Nazwa została zachowana, gdy klub przeniósł się do obecnej lokalizacji przy Church Road w 1922 roku. Pierwszy mecz na nowym obiekcie rozegrany został 26 czerwca 1922. Kort jest miejscem rozgrywania wszystkich półfinałów oraz finałów. Mieści prawie 14 tysięcy miejsc, a podczas meczu widzom serwuje się truskawki z bitą śmietaną, co stało się synonimem Wimbledonu.
Więcej o aktywnościach OPPO podczas Wimbledonu 2022 można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: