Werock Rocktab S500 – tablety klasy rugged

Werock Rocktab S500 – tablety klasy rugged

WEROCK Technologies GmbH, innowacyjny producent przemysłowych tabletów, notebooków i przenośnych komputerów typu rugged, przedstawia „Rocktab S500”, nową serię w pełni wytrzymałych tabletów z trzema rozmiarami ekranu i procesorami Intel® generacji Jasper Lake. Są one przeznaczone do profesjonalnego użytku w produkcji przemysłowej, przemyśle motoryzacyjnym, logistyce, bezpieczeństwie publicznym, gospodarce komunalnej itp. Pomimo w pełni wytrzymałej konstrukcji i wodoodpornej obudowy, tablety wyróżniają się wieloma cechami, takimi jak szczególnie wysoka wydajność, do 16 GB pamięci RAM, pełne środowisko Windows, liczne połączenia i funkcje, a także duże, szybko ładujące się akumulatory.

Werock Rocktab S500
Werock Rocktab S500

Niezależnie od tego, czy chodzi o digitalizację przepływu pracy, przyspieszenie procesów magazynowych, analizę maszyn i pojazdów, nawigację na placach budowy czy w produkcji – nowa seria Rocktab S500, składająca się z modeli Rocktab S508, Rocktab S510 i Rocktab S512, gwarantuje niezawodne działanie we wszystkich branżach. Tablety są wodoodporne i pyłoszczelne zgodnie z normą IP65, a także posiadają certyfikat zgodności z normą wojskową MIL-STD-810, dzięki czemu poradzą sobie w niemal każdych trudnych warunkach: Modele z łatwością wytrzymują kurz, brud, deszcz, śnieg i ekstremalne temperatury od -20° C do +60° C.

Wytrzymują one nawet upadki z wysokości 1,2 m lub silne wibracje w pojazdach. Urządzenia mają odporne na zarysowania ekrany z ekranami dotykowymi kompatybilnymi z gestami, które umożliwiają intuicyjną obsługę. Pomimo swojej solidności, modele z nowej serii są bardzo kompaktowe, a ich głębokość wynosi około 2 cm, co sprawia, że są wygodne w użyciu.

Test Huawei MateBook D16 2022 – spełnia moje potrzeby

Wewnątrz nowa seria ma wiele do zaoferowania: Te wytrzymałe tablety, zaprojektowane jako mobilne, a jednocześnie pełnowartościowe stacje robocze, są oparte na nowym systemie operacyjnym Windows 11. Jedynie Rocktab S508 musi obejść się bez oficjalnego wsparcia ze względu na ograniczenia Microsoftu, ale według firmy WEROCK aktualizacja jest również możliwa. Pod maską pracują wydajne i jednocześnie energooszczędne czterordzeniowe procesory Intel® Celeron do 2,9 GHz generacji Jasper Lake, a także pamięć robocza do 16 GB dla tabletu Rocktab S512. W porównaniu do zwykłych procesorów Atom jest to prawie pięciokrotnie wyższa wydajność.

Test Lenovo Tab P12 Pro – ma w sobie moc

Wydajność baterii w nowych modelach jest również bardzo wysoka. Pojemne, wymienne baterie zapewniają do 9 godzin pracy na jednym ładowaniu. Wydajny zasilacz o mocy 65 W zapewnia szybkie ładowanie tabletu. Co więcej, bateria tabletu Rocktab S512 jest nawet „hot-swappable” – można ją wymieniać w locie, co zapewnia potencjalnie nieograniczony, nieprzerwany czas pracy baterii.

Wszystkie trzy tablety wyróżniają się szerokim zakresem funkcji: nawet w standardowej konfiguracji te wytrzymałe komputery oferują pełnowartościowe porty USB, przednie i tylne kamery, mobilny Internet 4G LTE, wysokiej klasy GPS, Bluetooth oraz nowoczesny moduł Wi-Fi 5 WLAN firmy Intel®. Opcjonalnie każde urządzenie Rocktab S500 można wyposażyć w skaner kodów kreskowych 2D, a Rocktab S510 i Rocktab S512 w interfejs Gigabit Ethernet lub interfejs szeregowy. Ponadto tablety są wyposażone w silną ochronę antysabotażową TPM 2.0, która podczas uruchamiania systemu sprawdza, czy nie ma śladów próby włamania.

Cechy serii Rocktab S500:

 • Wytrzymały tablet przemysłowy do zastosowań profesjonalnych
 • Odporność na wstrząsy, wibracje i upadki zgodnie z normą MIL-STD-810
 • Idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach, ponieważ jest wodoodporna i pyłoszczelna zgodnie z normą IP65
 • Wytrzymuje upadki z wysokości ponad 1,2 m
 • Wytrzymała konstrukcja obudowy, a jednocześnie głębokość zaledwie 2 cm
 • Trzy opcje wyświetlacza: 8″, 10,1″ lub 12,2″
 • Czterordzeniowy procesor Intel® Celeron Jasper Lake o częstotliwości do 2,9 GHz
 • Do 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej
 • Duża, wyjmowana bateria zapewniająca do 9 godzin pracy
 • Szybkie ładowanie z mocą 65 W
 • Pełnowymiarowy port USB 3.0 typu A i USB C
 • Możliwość konfiguracji dla różnych scenariuszy użycia
 • Wysokiej klasy moduł GPS u-blox NEO-M8Q
 • Stała łączność dzięki dwuzakresowej sieci WLAN 802.11 a/b/g/n/ac
 • Szybkie łącze internetowe 4G LTE
 • Bluetooth 4.2
 • Gniazdo kart Micro SDXC
 • Dostępne są stacje dokujące i inne akcesoria
 • Produkt neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla: wszystkie emisje gazów cieplarnianych z produkcji i transportu zrekompensowane

Cieszymy się z wprowadzenia na rynek nowej serii tabletów, która uwzględnia także liczne opinie naszych klientów. Seria Rocktab S500 jest doskonałym przykładem na to, że wytrzymałe tablety mogą być jednocześnie wydajne i niedrogie,” – mówi Markus Nicoleit, Dyrektor Zarządzający WEROCK Technologies GmbH, który jest zachwycony nową serią Rocktab S500. „Nowe tablety to idealny sprzęt do trudnych zadań. Oferują one wszystkie niezbędne funkcje i dysponują prawdziwą mocą dzięki nowej architekturze procesora – prawie pięciokrotnie większą niż poprzednia seria.” – kontynuuje Nicoleit.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy WEROCK, emisja CO2 przez tabletki, która powstaje podczas produkcji i transportu i której nie można uniknąć, jest w pełni kompensowana poprzez projekty klimatyczne zgodne ze Złotym Standardem.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Wytrzymałe tablety Rocktab S508, Rocktab S510 i Rocktab S512 można od razu zamawiać w sprzedaży bezpośredniej lub za pośrednictwem partnerów handlowych. Więcej informacji na temat serii i firmy WEROCK Technologies GmbH można znaleźć tutaj: https://www.werocktools.com/rugged-tablets/.

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: