Ferguson Ariva T800i HbbTV – odbiornik hybrydowej telewizji naziemnej

Ferguson Ariva T800i HbbTV – odbiornik hybrydowej telewizji naziemnej

Ferguson Ariva T800i HbbTV to uniwersalny odbiornik telewizji naziemnej nadawanej w standardzie DVB-T/T2. Odbiornik obsługuje najnowsze standardy kodowania obrazu H.265 10bit i dźwięku Dolby Digital (E-AC-3) zgodne z najnowszymi europejskimi standardami nadawania telewizji naziemnej oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Cyfryzacji z dnia 8 grudnia 2020, poz. 2291.

Ferguson Ariva T800i HbbTV
Ferguson Ariva T800i HbbTV

 

Unikalną funkcją odbiornika jest odbiór przesyłanego przez Internet, dodatkowego pasma informacyjnego/multimedialnego nadawanego przez nadawców.

HbbTV jest aktualnie najszybciej rozwijającym się standardem telewizji hybrydowej, dzięki któremu nadawcy mogą znacznie poszerzać swoją ofertę o np. serwisy VOD czy kanały informacyjne.

Test Ferguson Regent i351s – radio bez szumów i z Spotify

Odbiornik Ferguson Ariva T800i HbbTV to odpowiedź na zapotrzebowanie wyrażone przez naszych Klientów, którzy domagali się prostego w obsłudze odbiornika oferującego funkcjonalności HbbTV. Odbiornik dodatkowo został wyposażony w wygodnego pilota o dużych przyciskach i intuicyjnym ich rozłożeniu, dzięki czemu korzystanie z dodatkowych funkcji telewizji hybrydowej będzie przyjemne i nienastręczające kłopotów.

Odbiornik będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w drugiej połowie lipca 2022 roku.

Test Ferguson Ariva T75 – odbiornik telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC

Po więcej szczegółów na temat odbiornika odsyłamy do strony internetowej.

Po cenniki i warunki handlowe prosimy zwracać się bezpośrednio do Działu Handlowego. W kwestiach marketingowych i wsparcia sprzedaży prosimy o kontakt pod adresem mailowym marketing@ferguson.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]