Gry Xbox na Samsung Smart TV już w Polsce

Gry Xbox na Samsung Smart TV już w Polsce

Aplikacja Xbox na Samsung Smart TV już dostępna w Polsce. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zagrać w setki tytułów poprzez cloud gaming dostępny w Game Passie – konsola nie jest wymagana.

Xbox Cloud Gaming / Aplikacja Xbox na Samsung Smart TV

Na początku czerwca br. Xbox ogłosił wprowadzenie swojej aplikacji na telewizory Samsung Smart TV (wyprodukowane w 2022 r.) na 27 rynkach. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zagrać w setki tytułów poprzez cloud gaming dostępny w Game Passie. Wśród nich znajdą się najlepsze produkcje, jak Halo Infinite, Forza Horizon 5, czy Microsoft Flight Simulator bez konieczności posiadania konsoli. Usługa ta jest już dostępna od wczoraj (30 czerwca 22 r.)

Reklamy

Aplikacja Xbox na Smart TV otwiera nowe możliwości gry:

  • Przy zakupie nowego telewizora Samsung Smart TV z 2022 r., użytkownik otrzyma więcej sposobów na grę w domowym zaciszu.
  • Z kolei dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gamingiem będzie to najprostsza droga do rozpoczęcia zabawy – bez konieczności zakupu komputera lub konsoli. To również sposób na dołączenie do społeczności 25 mln członków Game Passa na całym świecie.
  • Wystarczy subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate oraz kontroler, by łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej dołączyć do świata gier i społeczności gamingowej.
  • Polska znajduje się wśród 27 państw, w których dostępna jest Xbox App na Samsung Smart TV.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można we wpisie blogowym na Xbox Wire.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]