Newline – ochrona oczu

Newline – ochrona oczu

Monitor interaktywny jest urządzeniem, które obsługujemy dotykowo. Często w jednym dniu dotyka go wiele osób i w ten sposób mogą przenosić się wirusy i bakterie. Najnowsze monitory Newline Interactive zostały wyposażone w szyby z powłoka antybakteryjną z certyfikatem TÜV. Oznacza to, że spełniają one wymagane standardy bezpieczeństwa.

Newline - ochrona oczu

Kontrolą jakości zajmuje się TÜV Rheinland.  Testy zostały wykonane metodą JIS Z 2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Standardowy test trwa 24h, a skuteczność powłoki antybakteryjnej monitorów Newline została oznaczona na poziomie ponad 99,9%. Oznacza to, że tyle wirusów i bakterii zostało zneutralizowanych w badanym czasie.

Test Lenovo Tab P12 Pro – ma w sobie moc

Ochrona oczu

Żaden wyświetlacz nie jest obojętny dla naszych oczu. Szczególnie szkodliwe jest niebieskie światło. Nadmierna ekspozycja może obniżyć poziom melatoniny, zaburzyć rytm dobowy i zaszkodzić oczom. W pracy bardziej zagraża nam  cyfrowe zmęczenie wzroku. Wiąże się  to z takimi dolegliwościami jak bóle głowy, trudności z koncentracją, a nawet podrażnienie oczu i zaburzenia ostrości widzenia.

Powszechnie stosowane są więc filtry oprogramowania. Za prozdrowotne atuty płacimy obniżeniem jakości wyświetlanego obrazu. Newline zneutralizował ten problem u źródła stosując rozwiązanie sprzętowe, które jest zdecydowanie skuteczniejsze i pozwala cieszyć się krystalicznym obrazem i znakomitymi kolorami.

Test Huawei MateBook D16 2022 – spełnia moje potrzeby

Najnowsze monitory interaktywne wyposażone w szybę antybakteryjną oraz sprzętowy filtr niebieskiego światła to:

Newline Lyra – urządzenie polecane dla edukacji, Newline Elara – monitor dla biznesu, flagowy model Newline Vega. A także Newline NAOS+ monitor z gwarancją bezpieczeństwa klasy ENTERPRISE – bez systemu Android i kompatybilny z Windows Ink.  

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: