Razer kupuje dla graczy Interhaptics

Razer kupuje dla graczy Interhaptics

 Przejęcie pozwoli Razerowi na ścisłą współpracę ze producentami gier w celu integracji i rozszerzenia oferty produktów HyperSense.

Razer - Interhaptics

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła nabycie 100 procent udziałów w firmie Go Touch VR SAS, znanej również jako Interhaptics, właściciela wiodącej platformy rozwoju technologii haptycznych przeznaczonych dla studiów gamingowych. Główna misją, założonej w 2017 roku firmy Interhaptics jest dostarczanie spójnych, realistycznych i wciągających rozwiązań haptycznych dla deweloperów gier na PC, konsole, urządzenia mobilne i dla rzeczywistości rozszerzonej (XR). Firma dąży do zapewnienia deweloperom niezbędnych narzędzi gwarantujących jakość, szybkość zastosowań i rozwoju oraz dających łatwe możliwości  wdrożeń międzyplatformowych.

Reklamy

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Razer od zawsze znajduje się na czele rozwoju technologii, tworząc innowacyjne produkty, które zapewniają graczom najbardziej wciągające wrażenia w grach. Już w słuchawkach Nari Ultimate z 2018 r., Razer pokazał światu swoją autorską technologię HyperSense, demonstrując, jak haptyka o wysokiej jakości może zapewniać pogłębione wrażenia podczas rozgrywki czy słuchania muzyki. Ostatnio technologia została zastosowana w słuchawkach Kraken V3 HyperSense i Kraken V3 Pro HyperSense. Dzięki przejęciu Interhaptics, Razer jest teraz przygotowany do wdrożenia  HyperSense do większej liczby produktów oraz do budowania ekosystemu haptycznego wraz ze studiami gamingowymi na wielu platformach.

Haptyka ma ogromną wartość dla graczy” – powiedział Eric Vezzoli, CEO Interhaptics. „Możliwość dołączenia do Razera była dla nas łatwym wyborem, ponieważ Razer od dawna jest zaangażowany w dostarczanie najbardziej wciągających doświadczeń w grach. Nie możemy się już doczekać, aby robić to wspólnie, już jako część rodziny Razer.”

Test TP-Link Archer MR500 – przepustka do bezprzewodowej wydajności 4G+

W Razerze wiemy, jak ważne jest tworzenie najlepszych w swojej klasie produktów zapewniających wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia w grach, ponieważ sami jesteśmy graczami” – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President  działu hardware. „Interhaptics ma  olbrzymie doświadczenie w dziedzinie haptyki, a ich platformę będziemy wykorzystywać do  rozszerzenia ekosystemu HyperSense”.

Po przejęciu przez Razer, założyciel i CEO Interhaptics, Eric Vezzoli, dołączy do Razera jako Associate Director of Haptics. Interhaptics pozostanie niezależną jednostką, ale będzie ściśle zintegrowana z ekosystemem Razera.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Razer, prosimy odwiedzić https://www.razer.com/

Aby dowiedzieć się więcej o Interhaptics, prosimy odwiedzić  https://www.interhaptics.com/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]