vivo X80 Pro 5G w fajnej ofercie w Polsce

vivo X80 Pro 5G w fajnej ofercie w Polsce

Urządzenie wyróżnia się tylnym aparatem z powłoką T*Coating firmy ZEISS, wspartym nowym chipem vivo V1+, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do przetwarzania obrazów i filmów, aby poprawić oświetlenie i szczegółowość. W efekcie X80 Pro umożliwia wykonanie zdjęć w naturalnych kolorach i kinowym stylu.

vivo X80 Pro 5G
vivo X80 Pro

Możliwości fotograficzne to jednak nie wszystko, vivo X80 Pro łączy je z najmocniejszą specyfikacją, w której znajdziemy procesor Snapdragon 8 Gen 1, wyświetlacz E5 Ultra Vision, technologię Liquid Cooling Vapor Chamber, obszerny, ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, baterię z możliwością ładowania przewodowego i bezprzewodowego (odpowiednio FlashCharge 80W i 50W) oraz materiały premium, takie jak metalowa ramka, czy tylna obudowa wykonana z odpornego szkła fluorytowego AG o matowo-ceramicznym wykończeniu.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

Osoby, które kupią vivo X80 Pro mogą na start skorzystać ze specjalnej promocyjnej oferty na www.promocjavivo.pl i otrzymać dwa wartościowe prezenty – słuchawki vivo TWS 2 ANC oraz ładowarkę bezprzewodową Wireless FlashCharge 50W bez dodatkowych kosztów.

Specjalna oferta dostępna będzie do 31 lipca 2022 lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: