Samsung Odkup – nawet 3500 PLN zwrotu

Samsung powraca z promocją Odkup – nawet 3500 PLN zwrotu

Nowa edycja oferty potrwa od 27 czerwca do 17 lipca i obejmuje zakup smartfonów z serii Galaxy S22 oraz Galaxy Flip3 i Galaxy Fold3. Wymieniając aktualny smartfon na nowego Galaxy w ramach Samsung Odkup można zyskać nawet 3500 PLN gwarantowanego zwrotu.

Samsung Odkup

Promocja potrwa do 17 lipca i obejmuje smartfony Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Flip3, Galaxy Fold3, kupione u wybranych partnerów handlowych. By z niej skorzystać należy kupić ww. smartfon w trakcie trwania oferty, a następnie:

  1. do 24 lipca 2022 aktywować urządzenie;
  2. do 31 lipca 2022 pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny;
  3. do 31 lipca 2022 wypełnić formularz Odkup dostępny na stronie https://samsungodkup.foxway.tech/, do którego Klient zostanie przekierowany z Aplikacji Samsung Members, a następnie wysłać odsprzedawane urządzenie do organizatora Programu Odkup.

W ramach programu Odkup, jego organizator firma Foxway umożliwia sprzedaż wybranych smartfonów. Weryfikacji, czy dany smartfon może być odsprzedany w ramach akcji można dokonać na stronie programu.

Test Samsung Galaxy S22 Plus 5G – pozwala wydobyć piękno z każdego ujęcia

Uczestnicy, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji, będą uprawnieni do otrzymania zwrotu środków, którego wysokość zależy od stanu i modelu smartfonu sprzedawanego na rzecz Foxway. Ostateczna kwota odkupu składa się z: kwoty zaoferowanej przez Foxway za odsprzedawany smartfon i dodatkowej kwoty zwrotu, fundowanej przez Samsung.

Kwota odkupu zostanie przelana na konto uczestnika w ciągu 21 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego smartfonu.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji Samsung oraz Programu Odkup można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl