Acer Green Race Challenge – zawalcz o Ziemię i wygraj laptopa

Acer Green Race Challenge – zawalcz o Ziemię i wygraj laptopa

Na linii startowej gorąca atmosfera: zmiany klimatu, czas i my – ludzie. Bieg o przyszłość Ziemi właśnie wystartował. Acer Polska ogłosiło challenge zachęcający do działań na rzecz naszego środowiska. Do wygrania są 4 laptopy Acer Aspire Vero w zestawie z myszą Acer Vero i 20 pakietów z myszą Acer Vero.

Gorąco? A może być jeszcze bardziej. Rosnące temperatury na całym globie już teraz przynoszą odczuwalne skutki. Wszelkie wskaźniki naukowe biją na alarm – jeśli nie ograniczymy emisji CO2, wycinek lasów i degradowania środowiska, czeka nas katastrofa ekologiczna. Można jeszcze to odwrócić, ale trzeba zacząć już dzisiaj!

Acer Green Race Challenge – każde działanie na wagę złota

Segregujesz śmieci, wyłączasz ładowarki z prądu, a może organizujesz sąsiedzkie sprzątanie pobliskiego parku? Pokaż swoje eko działanie i dołącz do wyzwania Acer Green Race Challenge.
Dbanie o środowisko to długotrwały proces, do którego powinien się przyłączyć każdy człowiek i instytucja. Codziennie możemy przyczyniać się do ochrony naszej planety. Nawet małe i niepozorne czynności pomagają przybliżyć się do poprawy sytuacji, a docelowo do bezpiecznej przyszłości Ziemi.
Acer Green Race Challenge

Wygraj Acer Aspire VERO i zainspiruj znajomych do zielonej zmiany!

Zasady są proste – udostępnij na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, zwykły film lub wideo w formacie Reelsa, obrazujące to, jak na co dzień bierzesz udział w „ekologicznej sztafecie”. Napisz krótki zachęcający do udziału opis, dodaj hasztag #jointhegreenrace i zaproś (@) do wyzwania swoich znajomych.
Wybór nagrodzonych będzie odbywał się co 3 dni (łącznie 4 razy). W każdej z 4 tur na uczestników czekają nagrody:
  • I stopnia: 1x laptop Acer Aspire VERO + pakiet z myszką Acer VERO
  • II stopnia: 5x pakiet z myszką Acer VERO
Seria VERO, choć jest na rynku dopiero od nieco ponad roku, już stała się jedną z najważniejszych linii sprzętowych Acera, dzięki wprowadzeniu rewolucyjnych rozwiązań w trosce o środowisko. Flagowy model Aspire Vero to pierwszy laptop, do którego stworzenia wykorzystano plastik PCR, czyli pochodzący z recyklingu. Z tego tworzywa powstały też akcesoria takie jak chociażby myszy komputerowe. Warto dodać, że obudowa Aspire Vero nie zawiera farby, a panel został wykonany z 99% materiałów odzyskanych z recyklingu. Ponadto Acer stworzył aplikację VeroSense, za pomocą której można inteligentnie zarządzać energią i tym samym zmniejszać jej pobór.
Konkurs trwa od 30.06.2022 do 11.07.2022. Więcej szczegółów na ten temat, a także pełna wersja regulaminu jest do znalezienia TU.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]