realme GT Master Edition 300 zł taniej

realme GT Master Edition 300 zł taniej

realme GT Master Edition

Tylko dziś od godziny 9:00 do 12:00 smartfon realme GT Master Edition 8+256 GB w czarnej i białej wersji kolorystycznej będzie dostępny w realmeshop.pl o 300 zł taniej! Promocyjna cena wynosi 1499 zł.

realme GT Master Edition – inspiruje się obieżyświatami. Styl, który zawdzięcza wyjątkowym pleckom wersji Voyager Grey jest nie do podrobienia. Inspirowany podróżami i wykończony wegańską skórą. Jest dokładnie tym, czego brakowało w segmencie smartfonowych średniaków. Połączeniem wydajności układu Snapdragon 778G 5G z niepowtarzalnym i wyróżniającym go na tle konkurencji dizajnem.

realme po raz kolejny sięgnęło po jeden z najbardziej innowacyjnych materiałów dostępnych na rynku – wegańską skórę. Tworzona w zrównoważony sposób na bazie włókien roślinnych jest nie tylko nowoczesna i ekologiczna, ale także praktyczna. Chroni smartfon, zapewnia komfortowy chwyt i nie zbiera odcisków palców. W przypadku GT Master Edition wegańska skóra dostępna jest w wersji Voyager Grey (kolor szary), sygnowanej przez japońskiego projektanta przemysłowego Naoto Fukasawę.
Nowość można zakupić również w dwóch wariantach kolorystycznych wykończonych tworzywem sztucznym: białym (Luna White) oraz czarnym (Cosmos Black). Obie wersje zaspokoją gusta użytkowników preferujących bardziej tradycyjne, błyszczące wykończenie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: