Panasonic „Cyfrowy Świat AV” – 3D nowej generacji

Panasonic „Cyfrowy Świat AV” – 3D nowej generacji

Panasonic uruchomił Cyfrowy Świat AV („AV Digital World”), cyfrową platformę 3D nowej generacji, która umożliwia odwiedzającym odkrywanie i poznawanie rozwiązań firmy w zupełnie nowy sposób. Począwszy od rozwiązań dla sektora biznesu i edukacji, a także branży telekomunikacyjnej, odwiedzający mają dostęp za pośrednictwem swoich komputerów do wirtualnego studia i sali wykładowej, aby w sposób zdalny poznać i wejść w interakcję z produktami Panasonic.

W dalszej kolejności pojawią się również wirtualne środowiska dla Imprez na żywo („Live Events”) i e-sportu. Dodatkowe środowiska wirtualne, produkty i formaty interaktywne zostaną uruchomione w najbliższym czasie.

Cyfrowy Świat AV

„Platforma nowej generacji pozwala odwiedzającym wkroczyć w nowy cyfrowy świat AV” – wyjaśniła Anna Arkatova, Product Marketing Manager w Panasonic Broadcast i ProAV. „Zainteresowane osoby oraz instytucje mogą poznać oferowane przez nas rozwiązania „ProAV glass-to-glass” i wejść w interakcję ze wszystkimi naszymi najnowszymi technologiami. Jest to pierwszy, ekscytujący krok w kierunku metaverse dla naszych rozwiązań B2B”.

Nowy Cyfrowy Świat AV wykorzystuje najnowsze technologie, aby pomóc w poznaniu i doświadczeniu gamy produktów oferowanych przez Panasonic ProAV bez konieczności podróżowania – adresując zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem i pracą zdalną. Odwiedzający mogą poruszać się po wirtualnym środowisku, aby zobaczyć systemy kamery i rozwiązania produkcyjne Panasonic. Mogą również wejść w interakcje z poszczególnymi produktami, aby uzyskać dodatkowe informacje, poznać jego cechy, a także obejrzeć produkt w 3D.

Test realme GT NEO 3T Dragon Ball Z – dla fanów anime nie lada gradka

Uzupełnieniem do Cyfrowego Świata AV będzie również rozwój Wirtualnych Pokoi Demonstracyjny („Virtual Demo Rooms”), które umożliwią partnerom i klientom zdalne przejęcie kontroli i przetestowanie gamy rozwiązań ProAV firmy Panasonic. Pierwsze Wirtualne Pokoje Demonstracyjne zostaną uruchomione jeszcze w tym roku.

Sprawdź Cyfrowy Świat AV i przekonaj się sam.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: