PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS – „Stormin” vs „Szuli”

PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS już w sobotę w Polsat Box i Polsat Box Go

W walce wieczoru „Stormin” vs „Szuli”

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą już zamawiać dostęp do drugiej edycji gali PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 lipca br. w Gdynia Arenie. W klatce pojawią się m.in.: Soroko, Stifler, Bombardier, a w walce wieczoru rękawice skrzyżują Norman „Stormin” Parke i Grzegorz „Szuli” Szulakowski.

PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS

Wydarzenie będzie dostępne wyłącznie w ramach usługi „pay-per-view” (PPV), w cenie 35 zł. W Polsat Box będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze i urządzeniach mobilnych. Transmisja gali PRIME 2: KOSMOS rozpocznie się o godzinie 19.45.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

W karcie walk PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS organizatorzy zaplanowali aż dwanaście pojedynków. Walką wieczoru będzie pojedynek byłych zawodników KSW: północnoirlandzkiej gwiazdy MMA  Normana „Stormina” Parkego z byłym mistrzem w TFL w wadze lekkiej Grzegorzem „Szuli” Szulakowskim.

Na gali dojdzie do pojedynku senegalskiego zawodnika mieszanych sztuk walki w wadze super ciężkiej Sergine „Bombardiera” Ousmana Dia ze znanym z udziału w „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Panów dzieli ponad 50 kilogramów wagi.

W klatce swoje umiejętności pokażą również panie – Dominika Rybak podejmie Klaudię „Klaudusiek” Kapuśniak.

Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutantem znanym jako ochroniarz „Oszusta z Tindera” Piotrem Kałuskim. Kontrowersyjny Adam Soroko, który przebojem wdarł się na scenę freak fightów, stanie naprzeciw jednego z uczestników „Love Island” Pawła „Tyboriego” Tyburskiego.

Równie ciekawie zapowiadają się pojedynki pomiędzy Michałem „Bagietką” Gorzelańczykiem i Janem „Pacio” Pateckim czy Jasiem Kapelą i Konradem „Skolimem” Skolimowskim.

Swoje umiejętności pokaże trener personalny Maciej Rataj w starciu z popularnym twórcą internetowym Mikołajem „Vandalem” Rdzankiem, a także Jakub „Hecman” Rygiel i Dawid „Ambro” Ambroziak.

Mateusz „Milu” Mil z 4. edycji „Hotelu Paradise” podejmie polskiego tenisistę i trenera, uczestnika kilku reality show Mikołaja Jędruszczaka.

W oktagonie zmierzą się także znani youtuberzy: Sebastian „Ztrolowany” Nowak i Marcin „Mielonidas” Makowski.

Wydarzenie otworzy pojedynek Mateusza „Tarzana” Leśniaka z Kacprem „Kajmano” Kabarą.

Podczas gali Popek zagra koncert z DJ-em Claysteerem, a wspólnie z Dominikiem Abusem skomentuje galę w Strefie Cringe’u.

Recenzja GONET.TV – nteligentna telewizja internetowa – czy warto?

Gala PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS dla abonentów Polsat Box

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS online w Polsat Box Go

Galę PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. Wydarzenie w cenie 35 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

 • Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski – walka wieczoru
 • Damian „Stifler” Zduńczyk vs Sergine „Bombardier” Ousmane Dia
 • Dominika Rybak vs Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski
 • Adam Soroko vs Paweł „Tybori” Tyburski
 • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan „Pacio” Patecki
 • Jaś Kapela vs Konrad „SKOLIM” Skolimowski
 • Maciej Rataj vs Mikołaj „Vandalek” Rdzanek
 • Jakub „Hecman” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak
 • Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Marcin „Mielonidas” Makowski
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Kacper „Kajmano” Kabara

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: