Jooble Job Search – wyszukiwania ofert pracy w Polsce

Jooble Job Search – wyszukiwania ofert pracy w Polsce

Wyszukiwania ofert pracy Jooble, który działa w 69 krajach na całym świecie, uruchomił mobilną aplikację Jooble Job Search na systemie operacyjnej iOS i Android. Dzięki temu osoby poszukujące pracy będą mogły jeszcze łatwiej przeglądać oferty pracy i aplikować na nie.

Jooble Job Search
Jooble Job Search

Aplikacja będzie dostpna odrazu we wszystkich 69 krajach i umożliwia wyszukiwanie ofert pracy z ponad 140 tysięcy źródeł. Użytkownik może teraz wyszukiwać jednocześnie kilka stanowisk, regionów, a także ofert pracy zdalnej.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

W Polsce za pomocą aplikacji Jooble można szukać pracy wśród 160 000 ofert z 4 190 źródeł.

Dziś w Polsce jest duże zapotrzebowanie na oferty pracy fizycznej oraz pracę sezonową. Kandydaci zainteresowani takimi ofertami są przyzwyczajeni do szukania pracy za pomocą smartfona.

Aplikacja jest teraz w trybie testowym. Można ją dostosować do własnych potrzeb i codziennie aktualizować o nowe funkcje. Jooble Job Search umożliwia nie tylko przeglądanie ofert pracy, ale także aplikowanie na nie bezpośrednio z aplikacji. Jeśli użytkownik chciałby zaaplikować na ofertę pracy za pośrednictwem innej aplikacji, pomocna będzie opcja wysłania CV za pośrednictwem komunikatora.

Test Sony Xperia Pro-I – przemyślany w każdym calu

W najbliższej przyszłości zamierzamy rozszerzyć funkcje aplikacji mobilnej: obecnie skupiamy się głównie na udoskonaleniu systemu rekomendacji dla osób poszukujących pracy zgodnie z ich potrzebami, umiejętnościami, doświadczeniem, wykształceniem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i świadczeń, wymaganiami wobec pracodawców, lokalizacją, a nawet planami rozwoju kariery.” – powiedział Maksym Belyak, CPO of Jooble Aggregation.

Przypominamy, że wcześniej Jooble stworzył serwis do wyszukiwania pracy dla osób, które zostały zmuszone do opuszczenia Ukrainy w związku z agresją militarną federacji rosyjskiej https://helpukrainians.jooble.org/.

 Jooble to jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek ofert pracy w Ukrainie i na świecie, która należy do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych serwisów z ofertami pracy. Dziś dzięki Jooble ludzie znajdują pracę w 69 krajach świata.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: