Nokia 5710 XpressAudio – telefon z ładowarką

Nokia 5710 XpressAudio – telefon z ładowarką

HMD Global, dom telefonów Nokia, przygotował dla swoich klientów imponującą serię nowości. Wśród nich m.in. n nowatorska Nokia 5710 XpressAudio.

Nokia 5710 XpressAudio

Nokia 5710 XpressAudio to nowy telefon z funkcjami, który nawiązuje do dziedzictwa XpressMusic i jest wyposażony w odłączane bezprzewodowe słuchawki, które można przechowywać i ładować w samym telefonie. Innowacyjna konstrukcja, głośniki, przyciski sterowania dźwiękiem i duża bateria zapewniają płynny dźwięk w każdej sytuacji.

 Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

Telefon Nokia 5710 XpressAudio zapewnia znakomitą jakość dźwięku dzięki nowatorskiej konstrukcji – powiedział Adam Ferguson – Wykorzystuje to, co ludzie kochali w modelu Nokia 5310 i czyni to jeszcze lepszym, integrując bezprzewodowe wkładki douszne, zwiększając baterię, posiadając dedykowane klawisze sterowania dźwiękiem i korzystając z sieci 4G.

Dedykowane przyciski muzyczne ułatwiają odtwarzanie, wbudowany odtwarzacz MP3 przechowuje tysiące utworów, a bezprzewodowe radio FM pozwala być na bieżąco w domu lub w podróży. Oprócz doskonałego dźwięku, odłączane bezprzewodowe wkładki douszne zapewniają wygodę. Gdy nie są używane, znajdują się pod eleganckim i wytrzymałym suwakiem z tyłu telefonu – oszczędzając miejsce w kieszeni, nie zastanawiając się, gdzie są, i pozwalając na ładowanie w podróży. Bezprzewodowe słuchawki będą również kompatybilne z Twoim smartfonem, jeśli chcesz przełączać się między urządzeniami.

Nokia 5710 XpressAudio
Nokia 5710 XpressAudio

Urządzenie będzie dostępne w Polsce pod koniec sierpnia w cenie 375 złotych. Użytkownicy będą mieli do wyboru czarną i białą wersję telefonu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: