Nokia 8210 4G i Nokia 2660 Flip – niskobudżetowe telefony

Nokia 8210 4G i Nokia 2660 Flip – niskobudżetowe telefony

Nokia 5710 XpressAudio

Nokia tym razem stawia na niskobudżetowe, wytrzymałe i niezawodne urządzenia, którym często towarzyszą ciekawe rozwiązania technologiczne. Całość dopełnia wyjątkowy design, dzięki któremu urządzenia wyglądają estetycznie i są bardzo łatwe w obsłudze.

Nokia 8210 4G – Klasyczny model w nowej odsłonie

Pierwsza z zapowiedzianych nowości to nowy członek rodziny Originals – Nokia 8210 4G. Nowa odsłona klasycznego modelu przyciąga wzrok, łącząc niezapomniany design, trwałość i żywotność baterii z nowoczesnymi detalami i funkcjami, takimi jak duży wyświetlacz, odtwarzacz MP3, aparat i zoom w interfejsie użytkownika, dzięki czemu telefon jest prostszy i łatwiejszy w użyciu.

Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

Nokia 8210 4G to ukłon w stronę stylowej Nokia 8210 zaprezentowanej podczas Paris Fashion Week w 1999 roku – powiedział Raun Forsyth, VP Design, HMD Global

To ikona stylu dostosowana do współczesności. Ponieważ millenialsi stawiają na minimalizm, a pokolenie Z szuka bardziej zrównoważonej mody, podstawowe telefony stają się bardzo pożądane. Widzieliśmy to po sukcesie sprzedażowym naszej rodziny Originals. Nokia 8210 4G pozwala wyróżnić się z tłumu dzięki trwałemu i eleganckiemu wzornictwu, nowoczesnym funkcjom i klasycznemu wyglądowi. W ten sposób łączy odrobinę nostalgii za latami 90. z wysoką jakością i wydajnością, oczekiwaną od telefonów Nokia.

Nokia 8210 4G
Nokia 8210 4G

Ponadczasowy klasyk dla miłośników retro

 Telefon Nokia 8210 4G jest pionierem wzornictwa, podobnie jak jego poprzednik. Duży wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala i powiększony interfejs sprawiają, że rozmowa i pisanie wiadomości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zaktualizowana ramka wyświetlacza stanowi nowy akcent w rozpoznawalnym wyglądzie telefonu Nokia 8210. To dzięki klawiszom funkcyjnym, dostosowanym do dzisiejszych czasów, oraz eleganckiej klawiaturze wyspowej z oddzielnymi klawiszami i intuicyjnym interfejsem.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Nokia 8210 4G ma wiele nowoczesnych funkcjonalności. W tym m.in. wbudowany odtwarzacz MP3, bezprzewodowe i przewodowe radio FM oraz kamerę, która pozwala uchwycić najlepsze momenty życia. A także ulubione gry fanów, takie jak „Snake”.

To modne akcesorium, które przetrwa dekady. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja bezproblemowo mieści potężną baterię, która pozwala na dłuższe rozmowy i tygodnie czuwania, dzięki czemu użytkownicy mogą bez obaw dzwonić czy wysyłać SMS-y. Ulepszona częstotliwość radiowa, 4G i funkcja połączeń głosowych VoLTE zapewniają łączność i krystalicznie czyste połączenia.

W Polsce telefon będzie dostępny pod koniec sierpnia w niebieskim i czerwonym kolorze w cenie 375 złotych.

Nokia 2660 Flip – zaprojektowany z myślą o dostępności

 Innym urządzeniem Nokia, które wchodzi na rynek, jest Nokia 2660 Flip – telefon z klapką uwielbiany przez wszystkich, i przyjazny seniorom. Wygodna konstrukcja zapewnia urządzeniu niezawodność i ułatwia obsługę dzięki tak istotnym elementom jak duży wyświetlacz, duże przyciski, kompatybilność z aparatami słuchowymi i przycisk alarmowy, zapewniający bezproblemową obsługę tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Nasze telefony z klapką zawsze okazywały się niezwykle popularne wśród seniorów, ale ostatnio obserwujemy, jak młodsi odbiorcy przejmują trend prostych telefonów, dzięki ich łatwej obsłudze, wyjątkowej trwałości i wydłużonej żywotności baterii. Nokia 2660 Flip to niezawodny towarzysz dla wszystkich grup wiekowych – powiedział Adam Ferguson.

Funkcja obracania telefonu Nokia 2660 Flip ułatwia obsługę połączeń, poprzez zbliżenie do siebie mikrofonu i słuchawki. Duży wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala i powiększony interfejs użytkownika oznaczają, że nigdy nie tracisz czasu na zgadywanie, co jest na ekranie, a wygodny przedni wyświetlacz zapewnia łatwe rozpoznawanie połączeń przychodzących.

Duże, dotykowe przyciski sprawiają, że nawigacja jest płynna i bezbłędna. Głośne i krystalicznie czyste ustawienia dźwięku ułatwiają słyszenie, czy ktoś dzwoni lub pisze SMS-a.

Test Nokia 5.4 – czysty Android i…

Smukły i lekki telefon z klapką zawiera potężną baterię 1450 mAh i energooszczędny system operacyjny RTOS (system operacyjny czasu rzeczywistego), który zapewnia godziny rozmów i tygodnie czuwania, zapewniając dłużej łączność i dając gwarancję, że osoby, na których Ci zależy, są zawsze w zasięgu ręki. Dedykowany przycisk alarmowy przyczynia się do spokoju ducha, umożliwiając szybki kontakt z bliskimi. W przypadku nieoczekiwanego zdarzenia, zostanie powiadomionych nawet pięć kontaktów, aby wezwać pomoc.

Do Polski urządzenie trafi pod koniec sierpnia w czarnej, niebieskiej i czerwonej wersji. Cena samego telefonu Nokia 2660 Flip wyniesie 349 złotych, a w komplecie ze stacją dokującą będzie kosztować 359 złotych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: