Nokia T10 – tablet dla całej rodzin

Nokia T10 – tablet dla całej rodzin

Nokia zapowiedziała również drugi tablet, Nokia T10. Zaprojektowany, aby działać dłużej dzięki połączeniu trwałości, częstych aktualizacji zabezpieczeń i aktualizacji oprogramowania Android. Nokia T10 zapewnia długą żywotność w kompaktowej obudowie, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla rodzin, zarówno w domu, jak i w podróży.

Nokia T10
Nokia T10

Weszliśmy do świata tabletów w październiku ubiegłego roku z modelem Nokia T20 i byliśmy podekscytowani oraz zachęceni pozytywnymi opiniami, jakie przekazali nam użytkownicy – wspomina Adam Ferguson

Z przyjemnością wprowadzamy na rynek tablet Nokia T10, który zapewnia tę samą trwałość i wytrzymałość, która sprawiła, że T20 stał się tak uwielbiany, ale w bardziej kompaktowej obudowie, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wszechstronny.

Nokia T10 ma jasny 8-calowy wyświetlacz HD i głośniki stereo z funkcją odtwarzania OZO, dzięki czemu zapewnia czysty dźwięk i wyraźny obraz wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o odbieranie połączeń wideo w domu, czy o oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w podróży, Nokia T10 jest doskonałym przenośnym towarzyszem, idealnym dla całej rodziny. Tablet wyposażony jest w aplikację Google Kids Space, która zawiera bibliotekę treści idealnych dla najmłodszych, w tym aplikacje, gry, książki i filmy, które umożliwią dziecku do lepszego uczenia się i odkrywania rzeczywistości.

Niebawem powinniśmy poznać informacje dotyczące ceny oraz dostępności urządzenia w Polsce.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]