Romance TV – dostępne w Player.pl

Romance TV – dostępne w Player.pl

Od lipca najlepsze i najpopularniejsze filmy i seriale romantyczne, komediowe, medyczne, prawnicze i kryminalne ROMANCE TV są dostępne w PLAYER.PL. Widzowie mogą cieszyć się ulubionymi hitami ROMANCE TV i oglądać je w każdej chwili w internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

Romance TV

Od lipca najpopularniejsze filmy i seriale najbardziej romantycznej i kobiecej stacji ROMANCE TV są dostępne w ofercie serwisu PLAYER.PL. Kanał Romance TV można oglądać nie tylko na żywo, ale również skorzystać z bogatej biblioteki. Co więcej, wybrane filmy i odcinki seriali można pobrać na urządzenia mobilne.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Bardzo się cieszymy, że Romance TV jest już dostępny w player.pl. Dla widzów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znalazły się najlepsze programy stacji, np. kultowy serial medyczny „Górscy ratownicy” czy romantyczny „Hotel marzeń”. Jesteśmy przekonani, że nasze pięknie zrealizowane filmy i seriale przypadną do gustu widzom PLAYERA, a stacja ROMANCE TV zyska nowych, wiernych fanów. Serdecznie zapraszamy do oglądania – mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Wśród propozycji, które będą dostępne w bibliotece Romance TV na player.pl znajdzie się min. wspomniany serial medyczny „Górscy ratownicy”, w którym nie brak wielkich uczuć, trudnych medycznych przypadków oraz poruszających ludzkich historii. Akcja dzieje się w malowniczej Styrii w Austrii, gdzie strome klify, ośnieżone szczyty górskie i widoki zapierające dech w piersiach powodują, że ogląda się go z największą przyjemnością.

Wśród innych hitowych seriali są: medyczny „Diagnoza Betty” o życiu miłosnym i zawodowym sympatycznej pielęgniarki, w rolę której wciela się popularna niemiecka aktorka Annina Hellenthal, komediowy Merz kontra Merz” o losach małżeństwa na skraju rozpadu, które próbuje ratować związek na terapii par oraz romantyczny „Wolter zakochany” o młodości i latach intelektualnego rozwoju Woltera – jednego z najznamienitszych myślicieli wszech czasów.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

W ofercie ROMANCE TV nie zabraknie także wspaniałych filmów do oglądania dla kobiet, mężczyzn i całych rodzin. Będzie to filmowa adaptacja bestsellerowej pisarki pt. „Inga Lindström: Jezioro Siljansee” o życiu Elin, która nagle postanawia zrealizować największe marzenie swego życia, ale na przeszkodzie staje jej wuj i mąż, bardzo popularny Hotel marzeń”, którego akcja dzieje się w cudownie urokliwych miejscach: Tobago, Malediwach i w Birmie, a jego bohaterowie szukają miłości na przekór wszelkim trudnościom losu, bajkowa „Prawdziwa narzeczona” o pięknej Helenie, której macocha nie szczędzi przykrości i obarcza ciężką pracą, ale zakochuje się w niej prawdziwy książę.

A także romantyczne filmy: „Między młotem a kowadłem” o otolaryngolożce Katrin, która lubi mieć wszystko pod kontrolą, ale nieoczekiwanie grunt usuwa się jej spod nóg, kiedy zakochuje się podczas szkolenia, „Rate your date”, w którym Teresa i jej przyjaciółka Patricia wpadają na pomysł, by stworzyć własną innowacyjną aplikację randkową oraz komedia romantyczna „Życie to nie przedszkole”, w którym szczęśliwi małżonkowie z dwójką dzieci pewnego dnia stają przed dylematem i muszą wybrać między życiem rodzinnym a karierą zawodową. To będzie dla nich trudna próba.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: