Garmin HRM-Pro Plus – wykorzystaj każdy trening

Garmin HRM-Pro Plus – wykorzystaj każdy trening –

Zaawansowany czujnik tętna pozwoli monitorować tempo i przebyty dystans podczas biegów na bieżni, oferując użytkownikom jeszcze więcej danych, które pomogą im przekraczać swoje granice

 

Garmin HRM-Pro Plus
Garmin HRM-Pro Plus

Marka Garmin zaprezentowała dziś HRM-Pro Plus, zaawansowany czujnika tętna, w którym znane już funkcje, takie jak m.in. pomiar tętna, dynamika biegu czy dwie opcje łączności (ANT+® oraz BLE), uzupełnone zostały o monitorowanie tempa i przebytego dystansu. Podczas treningów na zewnątrz lub w pomieszczeniach, HRM-Pro Plus będzie przesyłać dane dotyczące tempa i dystansu do kompatybilnego smartwatcha marki Garmin, dostarczając sportowcom informacji o biegu, których potrzebują, aby osiągnąć swoje cele.

Test Oppo Watch Free – z OSleep do monitorowania chrapania

Sportowcy ufają naszej popularnej linii pasów na klatkę piersiową, które zapewniają dokładne dane dotyczące tętna i wydajności podczas każdego treningu, dlatego niezmiernie cieszymy się z wprowadzenia nowych wskaźników do czujnika HRM-Pro Plus. Dzięki monitorowaniu tempa i dystansu podczas biegu na bieżni lub torze, sportowcy mają wgląd do jeszcze dokładniejszych danych, które pomogą im przekraczać swoje granice” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej marki Garmin.

Dzięki zastosowaniu technologii ANT+ oraz BLUETOOTH® Low Energy, urządzenie HRM-Pro Plus może bezproblemowo przesyłać dokładne dane o tętnie i wydajności w czasie rzeczywistym m.in. do smartwatchy i komputerów rowerowych Edge® marki Garmin, kompatybilnego sprzętu fitness czy aplikacji Tacx® Training.

Aby pomóc biegaczom poprawić formę i umożliwić sprawdzanie mocy biegowej na kompatybilnym smartwatchu Garmin, HRM-Pro Plus rejestruje dane na temat dynamiki biegu, w tym m.in. czas kontaktu z podłożem, kadencję i długość kroku. HRM-Pro Plus posiada funkcję przechowywania i przesyłania danych o tętnie także podczas pływania.

Test Maxcom FW45 Aurum 2 – elegancki zegarek lub sportowy gadżet

Po zakończonym treningu, dane są wysyłane do kompatybilnego smartwatcha i wyświetlane obok innych parametrów związanych z pływaniem. Gdy użytkownik zdejmie swój zegarek, aby uczestniczyć w aktywnościach takich jak sporty drużynowe, HRM-Pro Plus będzie zapisywał kroki, spalone kalorie i minuty intensywnej aktywności, a następnie zsynchronizuje z nim te dane za pośrednictwem aplikacji mobilnej Garmin Connect™ i funkcji TrueUp™.

Bateria guzikowa w urządzeniu działa maksymalnie rok i można ją łatwo wymienić bez użycia dodatkowych narzędzi. Czujnik HRM-Pro Plus jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej €129.99.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: