Canon Polska – nowy dom dla drukarki

Canon Polska – nowy dom dla drukarki

Canon Polska ogłosił kolejną odsłonę akcji „Nowy dom dla drukarki”. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród organizacji pozarządowych, które bezpłatnie mogły uzyskać wysokiej klasy sprzęt biurowy. Tym razem nowoczesne urządzenia jedno o wielofunkcyjne czekają na organizacje zajmujące się tematem aktywizacji zawodowej.

Canon Polska - nowy dom dla drukarki

Cel? Canon chce poprzez akcję wesprzeć organizacje non-profit, a przy okazji wpisać się w realizację przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Przekazując dobrej jakości sprzęt biurowy, nie tylko pomagamy organizacjom non-profit, ale też zapobiegamy marnotrawstwu i wprowadzamy w życie idee gospodarki obiegu zamkniętego – wyjaśnia Michał Łepkowski, B2B Sales & Marketing Director w Canon Polska.

„Nowy dom” mogą więc znaleźć urządzenia, które po okresie leasingu przestają być wykorzystywane przez dotychczasowych właścicieli, ale nadal doskonale spełniają swoje funkcje. Jak przekonuje Michał Łepkowski rozwiązania Canon są trwałe i wysokiej jakości. Zaprojektowano je tak, aby przez długi czas mogły wykonywać swoje zadania.

Jesteśmy zatem pewni, że jeszcze przez kolejne lata nasze urządzenia będą mogły pracować w biurach organizacji pozarządowych i wspierać w ten sposób realizację ich idei oraz działań – komentuje Michał Łepkowski.

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Temat przewodni – aktywizacja zawodowa

Producent właśnie ogłosił kolejną edycję akcji w Polsce, w której organizacje pozarządowe mogą bezpłatnie otrzymać nowoczesne urządzenia jedno- i wielofunkcyjne, doskonale sprawdzające się w biurze każdej wielkości. Jest jednak warunek. W drugiej edycji „Nowego domu dla drukarki” mogą wziąć udział jedynie organizacje zajmujące się tematyką aktywizacji zawodowej. Eksperci Canon Polska wybiorą odpowiedni model maszyny w zależności od konkretnych potrzeb zgłaszających się organizacji.

O tym, że warto zainteresować się „Nowym domem dla drukarki”, świadczą głosy zeszłorocznych beneficjentów.

Nawet nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy aż tak funkcjonalne urządzenie. Nasza nowa drukarka jest szybka, wygodna w obsłudze i możemy powiedzieć, że teraz nawet skanowanie dokumentów jest przyjemnością – mówi Magdalena Raczyńska, Dyrektor biura Fundacji Vis Maior, wspierającej aktywne uczestnictwo osób z niepełnosprawnościami w życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym i sportowym. – Dzięki wsparciu Canon praca biurowa jest o wiele łatwiejsza – dodaje.

Jak wziąć udział w akcji?

Canon przyjmuje zgłoszenia do 31 sierpnia za pomocą specjalnego formularza. W jego ramach należy m.in. przedstawić trzy już zrealizowane projekty z dziedziny aktywizacji zawodowej. Co ważne, organizatorzy zastrzegają, że do udziału w programie zostaną dopuszczone tylko te organizacje, które działają na polskim rynku od co najmniej trzech lat.

Więcej o programie można znaleźć na stronie: https://www.canon.pl/csr/nowy-dom-dla-drukarki/

6 komentarzy do “Canon Polska – nowy dom dla drukarki

 • 25 sierpnia 2022 o 00:03
  Permalink

  6020e zdecydowanie jeden z lepszych nowych modeli od HP. Bardzo wiernie odwzorowuje kolory

  Odpowiedz
  • 2 września 2022 o 19:28
   Permalink

   No my myślimy, bo stara ledwo zipie i chyba właśnie na envy sie skończy

   Odpowiedz
 • 14 sierpnia 2022 o 00:42
  Permalink

  Ja mogę polecić, sam się skusiłem na envy 6020e i jestem zadowolony, od miesiąca mam więc mogę śmiało polecić

  Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2022 o 22:03
  Permalink

  I jak? Polecasz? Słyszałem, że jest do niej instant ink i to chyba git wypada

  Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2022 o 21:50
  Permalink

  Słyszałem, że podobno dobry model, a szukam właśnie nowej..

  Odpowiedz
 • 26 lipca 2022 o 21:11
  Permalink

  Ja już drukarkę kupiłem, akurat w media expert mają świetną cenę na Hp Envy 6020e

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: