AXIS P14 – nowe kamery typu bullet

AXIS P14 – nowe kamery typu bullet

Axis wprowadza dwa nowe produkty z serii AXIS P14 – kamery AXIS P1467-LE oraz AXIS P1468-LE, przeznaczone do pracy w różnych warunkach atmosferycznych, wyposażone w jednostkę głębokiego uczenia, która pozwala na prowadzenie zaawansowanej analityki na brzegu sieci. 

AXIS P14

Obie kamery nadają się do wszechstronnych zastosowań dozorowych, zapewniając znakomitą jakość obrazu o rozdzielczości 5MP do 30 kl./s lub 4K do 60 kl./s. Dzięki technologiom Lightfinder 2.0, Forensic WDR oraz OptimizedIR urządzenia gwarantują realistyczne kolory i znakomite odwzorowanie szczegółów w każdych warunkach oświetleniowych. Ponadto technologia edge-to-edge umożliwia podłączenie kamer do głośnika sieciowego Axis na potrzeby dwukierunkowej transmisji audio.

Reklamy

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Urządzenia są oparte na najnowszym procesorze SoC od Axis oraz posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację AXIS Object Analytics, która umożliwia detekcję i klasyfikację osób, pojazdów oraz typów pojazdów, w sposób dostosowany do potrzeb klienta.

Te gotowe do montażu na zewnątrz urządzenia, wykonane w klasach ochrony IP66/67, NEMA 4X oraz IK10, są niepodatne na pył, deszcz, śnieg i uderzenia. Kamery są odporne także na działanie wiatru o prędkości do 50 m/s. Ponadto wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa ułatwiają zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi i zabezpieczają system. Przykładowo funkcja Axis Edge Vault chroni identyfikator urządzenia Axis i upraszcza autoryzację produktów Axis w sieci.

Najważniejsze cechy:

  • Technologie Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
  • Funkcje analizy z głębokim uczeniem
  • Złącza audio i we/wy
  • Wbudowane cyberzabezpieczenia
  • Odporność na uderzenia i warunki atmosferyczne

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]