Huawei – Zwrot Punktów na powitanie

Huawei – Zwrot Punktów na powitanie

W zaledwie 4 lata od premiery AppGallery, szybko rozwijający się sklep z aplikacjami, przyciąga miesięcznie średnio 580 milionów globalnych użytkowników, z czego 45 milionów w Europie. W celu zachęcenia nowych osób do korzystania ze sklepu, Huawei rozpoczyna kampanię Get to Know You. Użytkownicy, którzy po raz pierwszy pobiorą AppGallery na swój telefon z Androidem i zakupią aplikację lub grę z listy Top App, otrzymają zwrot 20% wartości zakupu w postaci Punktów Huawei.

Zwrot Punktów

 

 Kampania AppGallery potrwa w Polsce od 18 do 31 lipca. Huawei zaprasza do udziału w promocji wszystkich użytkowników, których  telefony komórkowe wyposażone są w system Android. Będąc posiadaczem smartfona innej marki niż Huawei, wystarczy wykonać 3 proste kroki: pobrać i zainstalować AppGallery z oficalnej strony AG, wgrać apkę HMS Core ze sklepu AG, a następnie utworzyć i zarejestrowac Huawei ID (w zakładce „Ja” w AppGallery). Użytkownicy będą mogli zobaczyć szczegóły kampanii w wielu miejscach na swoich smartfonach – od Splash Screen i Feature Card w AppGallery, poprzez powiadomienia push i promocje  w Huawei Member Centre, a także w całej aplikacji MyHuawei.

Test Huawei MateBook 16s – bezkompromisowa wszechstronność

Zwroty punktów za zakupy

W trakcie kampanii, nowi użytkownicy kupujący aplikacje i gry z listy Top App w AppGallery, na której znajdują się m.in. PUBG Mobile, Lords Mobile, Homescapes czy Hero Wars – Fantasy Battles, otrzymają zwrot 20% wartości zakupu w postaci Punktów Huawei. Dodatkowo mogą otrzymać zwrot
15% Punktów Huawei wydanych na zakupy w innych grach i innych aplikacjach z AppGallery. W Polsce wartość 1 Punktu Huawei = 1 PLN, a punkty można zbierać przy każdym zakupie w aplikacji. Maksymalna wartość zwrotu punktów wynosi 100 €.

Otrzymane punkty można wykorzystać nie tylko na zakupy w AppGallery, ale w całym systemie Huawei Mobile Services (HMS). Na przykład na dodatkową przestrzeń dyskową w chmurze, nowy motyw
dla telefonu lub tarczę zegarka, wypożyczenie filmu przez Huawei Video lub opłacenie abonamentu Huawei Music.

Test Huawei Watch GT 3 PRO Ceramic

Dokładny regulamin promocji znajduje się na stronie kampanii.

O AppGallery

AppGallery to inteligentny i innowacyjny ekosystem, który umożliwia deweloperom tworzenie unikalnych rozwiązań
dla konsumentów.  Nasz wyjątkowy HMS Core umożliwia integrację aplikacji na różnych urządzeniach, zapewniając większą wygodę i płynność użytkowania – jest to część naszej szerszej strategii „1+8+N” w Huawei.

Naszą wizją jest uczynienie z AppGallery otwartej, innowacyjnej platformy dystrybucji aplikacji, dostępnej dla konsumentów, a jednocześnie ściśle chroniącej prywatność i bezpieczeństwo użytkowników i zapewniającej unikalne i inteligentne doświadczenie. Będąc jednym z trzech największych rynków aplikacji na świecie, AppGallery oferuje szeroką gamę globalnych i lokalnych aplikacji w 18 kategoriach, w tym nawigacji i transportu, wiadomości, mediów społecznych i innych. AppGallery jest dostępna w ponad 170 krajach i regionach, i ma ponad 580 milionów miesięcznych aktywnych użytkowników na całym świecie. Huawei współpracuje z 5,4 mln deweloperów na całym świecie, a w 2021 roku łączna liczba dystrybucja aplikacji z AppGallery wyniosła 432 miliardy.

*Dystrybucje aplikacji to zbiór różnych danych dotyczących aplikacji, w tym nowych i starych pobrań, aktualizacji aplikacji, uaktualnień i innych kategorii danych aplikacji, na rynkach zagranicznych i w Chinach.

Aby uzyskać regularne aktualizacje na temat AppGallery, obserwuj nas na:

https://consumer.huawei.com/en/mobileservices/appgallery/

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: