IFA 2022: TCL – najnowsze osiągnięcia technologiczne

IFA 2022 – TCL zaprezentuje najnowsze osiągnięcia technologiczne w produkcji nowoczesnych ekranów, dużych telewizorów Mini LED QLED, a także pełną gamę oferowanych urządzeń.

IFA 2022 - TCL

 

TCL, jeden z największych na świecie producentów telewizorów i elektroniki użytkowej, już we wrześniu powróci na największe branżowe targi IFA 2022 w Berlinie, żeby zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w produkcji dużych telewizorów Mini LED QLED z pokazami na żywo i pełnym przeglądem oferowanych modeli.

Test TCL 30 Plus – wspiera w każdej przygodzie

W dniu 1 września TCL zorganizuje międzynarodową konferencję prasową poprzedzającą kilkudniowe targi, gdzie na stoisku o powierzchni ponad 2500 m2 zaprezentuje wyjątkowe produkty.

Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni, że w tym roku wracamy na targi IFA 2022, mogąc być częścią dynamicznie rozwijającej się branży. Cieszymy że, że wraz z naszym nowym hasłem „Inspire Greatness” TCL nadal będzie inspirować ludzi i dzielić z nimi najlepsze chwile” – mówi Shaoyong Zhang, prezes TLC Electronics.

Na stoisku targowym goście będą mogli poznać wyjątkowe, piękne i nowoczesne ekrany TV, soundbary, akcesoria mobilne, a także urządzenia dla inteligentnego domu oraz najnowsze prototypy telewizorów. To będzie też wyjątkowa okazja, by doświadczyć działania inteligentnego systemu AI opartego na technologii deep-learning, który wynosi jakość obrazu na niespotykany dotąd poziom.

 

 

One thought on “IFA 2022: TCL – najnowsze osiągnięcia technologiczne

  • 24 sierpnia 2022 o 22:05
    Permalink

    na targach będzie polski producent oczyszczaczy firma Mateko, dobrze że te targi wracają, nasze firmy będą mogły się zaprezentować ze swoją elektroniką 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: