Bezpieczny dom na lato

Bezpieczny dom na lato – dzięki inteligentnym urządzeniom zabezpieczającym firmy Yale, okres letni upłynie bez zakłóceń

Nareszcie nadeszło lato, a wraz z nim pojawił się szereg wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Niezależnie od tego, czy lecisz na zasłużony urlop, organizujesz dzieciom zajęcie podczas wakacji, czy zarządzasz wynajmowaną nieruchomością w szczycie sezonu turystycznego. Tego lata, potrzebujesz urządzeń które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo w domu i sprawić, że wakacyjny czas upłynie bezproblemowo. 

Gama inteligentnych produktów zabezpieczających od firmy Yale idealnie nadaje się do zarządzania napiętym letnim harmonogramem. Aby pokazać, jak wszechstronne są te urządzenia, firma Yale podaje wiele powodów, dla których inteligentna ochrona jest wybawieniem dla każdej zabieganej rodziny lub właściciela nieruchomości w sezonie letnim. 

dom na lato

Zarządzaj sprawnie swoim domem, gdziekolwiek jesteś 

To, że przebywasz akurat poza domem, nie oznacza, że ustaje w nim wszelka aktywność. Chcesz mieć pewność, że Twój dom jest zarządzany zdalnie, a jednocześnie bezpieczny. Musisz więc dokładnie wiedzieć, kto przebywał w nim podczas Twojej nieobecności. 

 Test Yale Indoor WiFi Camera Pan & Tilt – kamera domowa

Inteligentny zamek Yale Linus® Smart Lock może pomóc w sprawnym zarządzaniu domem z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki niemu możesz przyznać wirtualne klucze osobie wyprowadzającej psa, sprzątaczce, opiekunom domowym lub sąsiadom, aby mogli wejść  i zadbać o Twój dom, podczas gdy Ty cieszysz się zasłużonym wypoczynkiem. 

 Podczas tegorocznych wakacji daj swoim dzieciom większą swobodę 

Latem, gdy nie ma zajęć szkolnych, Twoje dzieci będą miały dużo więcej wolnego czasu. Oczekują też więcej swobody poza domem, a dorabianie dla nich kluczy jest czasochłonnym zadaniem dla rodziców. Do tego dochodzi ryzyko, że jedna z Twoich pociech zgubi swój zapasowy klucz. 

 Linus® to idealne urządzenie dla zapracowanych rodzin, które starają się jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas latem. Dzięki niemu dzieci mogą otwierać drzwi za pomocą smartfonów lub kodu PIN z użyciem inteligentnej klawiatury Yale. Mogą wchodzić  i wychodzić, kiedy mają taką potrzebę, bez konieczności martwienia się o klucze. Jeśli zapominają o zamknięciu za sobą drzwi, to żaden problem! Linus® automatycznie zarygluje drzwi w momencie, gdy ktoś wyjdzie z domu, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni,  że zarówno ich dzieci, jak i dom są przez cały czas bezpieczne! 

 Recenzja Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach Netatmo – czy warto?

Przygotuj swój dom na letni wynajem 

Lato to najgorętszy okres dla wynajmowanych nieruchomości, a inteligentne urządzenia Yale mogą pomóc w przygotowaniu wynajmowanego domu lub AirBnB na sezon turystyczny!  

 Po długim locie Twoi zmęczeni i obciążeni bagażami goście będą marzyć o odpoczynku. Nie będą chcieli tracić czasu na szukanie skrytki, aby znaleźć klucze do mieszkania. Dzięki zamkowi Linus®, Twoi goście nie muszą się o to martwić. Możesz wcześniej wysłać im mailem kod i poprosić o wprowadzenie go do inteligentnej klawiatury Yale. Pozwoli im to  z łatwością wejść do domu i spokojnie rozpocząć wakacje. 

 Twoja wynajmowana nieruchomość może być jeszcze inteligentniejsza, gdy zintegrujesz inteligentne oświetlenie Philips Hue z zamkiem Linus® Smart Lock. Możesz zaprogramować wszystkie światła w domu tak, aby wyłączały się, gdy goście wychodzą na cały dzień i włączały się ponownie po ich powrocie. Zaoszczędzisz pieniądze i jednocześnie zaimponujesz gościom, których zawsze powita ciepłe, przytulne wnętrze, gdy wrócą do wynajmowanego apartamentu. 

 Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Ciesz się pobytem na świeżym powietrzu dzięki możliwościom jakie daje inteligentny dom  

Przemieszczanie się między domem a ogrodem nigdy nie było łatwiejsze dzięki urządzeniom inteligentnego domu Yale! 

 Zajęty grillowaniem i nie możesz otworzyć gościom drzwi? Twój inteligentny głośnik nie tylko zapewnia idealną listę odtwarzania na imprezę, ale dzięki integracji z Linus® Smart Lock potrafi też zdalnie odryglować drzwi dla gości za pomocą jednego polecenia głosowego! Linus® integruje się z wiodącymi inteligentnymi głośnikami, takimi jak Alexa, HomeKit  i Google Assistant, aby tego lata Twój czas na świeżym powietrzu przebiegał bez zakłóceń! 

 Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu podczas podróży 

Lato jest stworzone do podróżowania! Jednak w ciągu dwóch lat spędzonych w domu mogłeś nieco zaniedbać kwestię ochrony. Może warto przygotować dom na dłuższą nieobecność?  

 Inteligentny alarm domowy Sync to najlepsza ochrona domu dla podróżujących. Integracja  

z inteligentnym oświetleniem Philips Hue tworzy alarm, który odstrasza intruzów i ostrzega sąsiadów o podejrzanej aktywności. Alrm Sync oferuje również zwiększony zasięg do 200 m, aby chronić wszystkie budynki zewnętrzne w obrębie Twojej posesji. Można go dostosować do indywidualnych potrzeb, dodając do 40 dodatkowych akcesoriów lub inteligentne kamery wewnętrzne i zewnętrzne Yale. Pozwala to jeszcze bardziej zwiększyć ochronę domu, aby bez względu na to, gdzie jesteś, Twój dom był zawsze bezpieczny. ​ 

 Lato jest po to, by się nim cieszyć! W firmie Yale stawiamy na ułatwianie życia Tobie i Twojej rodzinie. Właśnie dlatego urządzenia inteligentnego domu Yale są wręcz niezbędne, aby każdy mógł w pełni wykorzystać okres letnich wakacji. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: