realme narzo 50i Prime – wszechstronny telefon w fajnej cenie

realme narzo 50i Prime – wszechstronny telefon w fajnej cenie

realme wprowadza do sprzedaży nowy smartfon z serii narzo. Model 50i Prime to wszechstronny telefon, charakteryzujący się stylowym wzornictwem i wysoką wydajnością – w atrakcyjnej ofercie cenowej.

realme narzo 50i Prime
realme narzo 50i Prime

Smartfon realme narzo 50i Prime jest jednym z najcieńszych (8,5 mm) i najlżejszych (182 g) urządzeń w swoim segmencie cenowym. Jest zasilany przez wydajny, ośmiordzeniowy procesor 12nm Unisoc T612, którego taktowanie sięga do 1,82 GHz.

Smartfon posiada szybką pamięć flash UFS 2.2 oraz 8MP obiektyw 8 MP AI, pozwalając użytkownikom uchwycić więcej szczegółów i z łatwością robić przebojowe zdjęcia.

Test realme GT NEO 3T – super zawodnik klasy średniej

Smartfon ma również baterię 5000mAh, która pozwala użytkownikom cieszyć się aktywnością przez długi czas, a także działać w trybie czuwania do 45 dni.

realme narzo 50i Prime jest dostępny w dwóch kolorach: niebieskim i zielonym.

realme narzo 50i Prime
realme narzo 50i Prime

Cena i dostępność

  • Od 22 lipca smartfon narzo 50i Prime (4/64) w kolorze zielonym jest dostępny za 699 zł
    w internetowych sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik, Neonet, X-KOM, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.
  • Od 4 sierpnia smartfon narzo 50i Prime (3/32) w kolorze niebieskim będzie dostępny w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl, w cenie 599 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl