Acer – Tarcza Inflacyjna, kupujesz i odzyskujesz

Acer – Tarcza Inflacyjna, kupujesz i odzyskujesz

Musisz oszczędzać na wakacjach? Acer zadba, by w tym roku po urlopie zostały tylko miłe wspomnienia. Decydując się na zakup komputerów PC od Acer i Predator możesz zyskać nawet 1000 złotych na paliwo albo otrzymać cashback w wysokości do 700 złotych na zakup wybranych laptopów dla graczy.

Acer - Tarcza Inflacyjna

Druga połowa wakacji zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów sprzętów Acer. Tajwański producent przygotował nowe promocje za zakup laptopów i desktopów z serii Predator iAcer Nitro – na czym polegają?

Kupujesz i odzyskujesz nawet do 700 złotych! Promocja na laptopy Acer i Predator

Od 25 lipca do 4 września trwa promocja marki Acer na zakup rozpoznawalnych i znanych ze swoich wyjątkowych możliwości laptopów z serii Predator i Nitro z procesorami Intel®Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji. To niezwykła okazja dla miłośników gamingu i osób, które wymagają od swojego sprzętu niezawodnej prędkości, chłodzenia, idealnego odwzorowania grafiki czy dużej pamięci.
Co robić, aby wziąć udział w promocji?
Kup wybrany model laptopa Predator lub Acer Nitro z procesorem Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji, zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT), a następnie w ciągu 7 dni od zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy. W trakcie 14 dni od pozytywnej weryfikacji na konto podane w zgłoszeniu trafi cashback. Promocją są objęte laptopy kupione w RTV EURO AGD, Komputronik, Media Expert, X-KOM, Morele i Alsen.
Lista laptopów biorących udział w akcji cashback:
 • ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i5 (AN517-58)
 • ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i5 (AN517-55)
 •  ACER ASPIRE 7 z procesorami Intel® Core™ i5 (A715-51G)
 • ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i7 (AN517-55)
 • ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i7 (AN517-58)
 • ACER Predator Helios z procesorami Intel® Core™ i7 (PH315-55)
 • ACER Predator Helios z procesorami Intel® Core™ i7 (PH317-56)
 • ACER Predator Triton z procesorami Intel® Core™ i7 (PT516-52S)
Więcej na temat Promocji Cashback oraz regulamin są dostępne na stronie wydarzenia.
graf.jpg

Nawet do 1000 złotych na karcie paliwowej za zakup desktopa!

Acer znalazł sposób na oszczędności paliwa w czasie szalejącej inflacji. Kupując sprzęt Predator lub Acer Nitro z procesorami Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji w okresie od 25 lipca do 4 września można otrzymać bon paliwowy na stacje BP w wysokości500, 700 lub 1000 zł. Lepiej się pospieszyć, ponieważ ilość kart dostępnych w promocji jest ograniczona! Wybierz model komputera stacjonarnego objętego promocją:
 • ACER NITRO z procesorami Intel® Core™ i5
 • ACER NITRO z procesorami Intel® Core™ i7
 • ACER PREDATOR z procesorami Intel® Core™ i7 lub Intel® Core™ i9.
Zachowaj paragon lub fakturę VAT, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji do 7 dni od zakupu. W ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji na adres podany w formularzu zostanie wysłana karta paliwowa.
Regulamin promocji jest dostępny na stronie wydarzenia.
header.png

Microsoft 365 Personal za darmo po zakupie Acer Aspire 3 lub 5

To nie jedyne aktywne akcje promocyjne marki Acer. Szukasz idealnego laptopa do pracy lub do nauki? Już teraz kup Acer Aspire 3 lub 5, który idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i przenośny laptop do pracy w dowolnym miejscu. Do 30 września za zakup wybranego laptopa Acer Aspire 3 lub 5 i można odebrać pakiet Microsoft 365 Personal w prezencie. Szczegóły promocji pod tym adresem.

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: