Maxcom FW34 Silver – mierzy BMI, kontroluje pracę serca

Maxcom FW34 Silver – mierzy BMI, kontroluje pracę serca

Inteligentne opaski powstały z myślą o osobach aktywnych i lubiących nowinki technologiczne. Spełniają jednocześnie rolę zegarka, monitorują aktywność fizyczną i przekazują powiadomienia z telefonu. Najnowszy smartband Maxcom FW34 Silver mierzy BMI, kontroluje pracę serca, a wszystkie informacje są wyświetlane w języku polskim.

Maxcom FW34 Silver
Maxcom FW34 Silver

Jeśli szukasz motywacji do podjęcia aktywności fizycznej to teraz twoim osobistym asystentem w pracy nad kondycją i sylwetką może być smartband Maxcom FW34 Silver. Ta inteligentna opaska na bieżąco będzie monitorować twoje wyniki. Posiada ona specjalną funkcję Body Fat Detection, która nie tylko mierzy BMI i poziom tkanki tłuszczowej, ale też informuje Cię m.in. o takich parametrach ciała jak: nawodnienie czy masa kości.

Maxcom FW34 Silver
Maxcom FW34 Silver

Inteligentna bransoletka Maxcom FW34 Silver zastąpi także twojego osobistego trenera i pomoże Ci ułożyć indywidualny plan ćwiczeń. Dodatkowo, na podstawie Twoich parametrów i założonych celów, podpowie zalecaną dzienną kaloryczność Twojej diety. Umożliwi to kompatybilna z twoją opaską aplikacja Gloryfit APP.

Test Maxcom MS507 Smart&Strong – na ekstremalne hobby

Ważną funkcją, nie tylko dla osób aktywnie uprawiających sport, jest pomiar tętna. Smartband Maxcom 34 Silver monitoruje je 24 godziny na dobę.

Oprócz wszystkich praktycznych funkcji, które zapewnia ta inteligentna bransoletka, stanowi ona również prawdziwą ozdobę. Do wyboru masz siedem różnych tarcz, które możesz dopasować do swojej stylizacji.

Test Maxcom FW45 Aurum 2 – elegancki zegarek lub sportowy gadżet

Dzięki bluetooth masz możliwość sterowania wybranymi funkcjami telefonu i odbierasz informacje z portali społecznościowych.

Opaskę możesz śmiało zabrać zarówno na górską wyprawę jak i na plażę, gdyż jest ona odporna na wodę i kurz. A jeśli zechcesz zrobić zdjęcie wystarczy, że nią potrząśniesz!

One thought on “Maxcom FW34 Silver – mierzy BMI, kontroluje pracę serca

  • 27 października 2022 o 13:03
    Permalink

    Super rzecz, z wieloma pomiarami i dobrą technologią.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: