SmartThings Cooking – inteligentna pomoc Samsung

SmartThings Cooking – inteligentna pomoc Samsung

Przygotowanie listy zakupów, znalezienie wyjątkowego przepisu, dobranie odpowiednich parametrów pieczenia… Gotowanie to przyjemność, ale wiąże się także ze sporym nakładem pracy, czasu i energii. Usługa Samsung SmartThings Cooking, którą możemy zintegrować z piekarnikiem parowym, lodówką i płytą indukcyjną, zwiększa komfort przygotowywania posiłków na każdym etapie.

SmartThings Cooking

Nowoczesne technologie pomagają nam w codziennych obowiązkach. Dotyczy to również naszej aktywności w kuchni. Połączenie inteligentnych piekarników Samsung, do których należą Dual Cook oraz Dual Cook Flex™ z opcjami parowymi, z usługą aplikacją SmartThings Cooking* sprawia, że otrzymujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie podczas całego procesu gotowania. Usługa SmartThings Cooking, którą zarządzamy za pośrednictwem smartfona, komunikuje się bezpośrednio ze wszystkimi urządzeniami kuchennymi Samsung, także z płytą indukcyjną oraz lodówką.

SmartThings Cooking

Inteligentne planowanie posiłków

SmartThings Cooking to wyjątkowa usługa maksymalizująca wygodę w kuchni. Możemy liczyć na jej pomoc na każdym etapie przygotowywania potraw. Rozwiązanie to oszczędza nasz czas i znacząco ułatwia proces gotowania. Aplikacja wyszukuje i rekomenduje wyjątkowe przepisy** z podziałem na takie sekcje jak Zdrowe czy Przekąski, a następnie przygotowuje listę niezbędnych zakupów.

Co więcej, na podstawie wprowadzonych danych dotyczących naszych preferencji żywieniowych, ewentualnych alergii, stosowanej diety oraz poziomu umiejętności gotowania może nawet zalecić odpowiednie plany żywieniowe. SmartThings Cooking przygotuje również plan posiłków na cały tydzień, dzięki czemu pozbędziemy się dylematu, co ugotować jutro na obiad.

Test Samsung Galaxy S21 FE 5G – z myślą o użytkownikach

Wyższy poziom gotowania w wersji smart

Aplikacja SmartThings Cooking automatycznie ustawi parametry pieczenia i umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem Samsung. Przy pomocy smartfona możemy kontrolować temperaturę i czas pieczenia, a nawet monitorować cały proces z dowolnego miejsca. Nowe urządzenia wyposażone zostały w kamerę AI Pro Cooking, dzięki której zdalnie zajrzymy do piekarnika oraz nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z procesu pieczenia**.

Dodatkowo, kamera rozpozna produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie zaproponuje ustawienia odpowiedniego trybu. W przypadku płyt indukcyjnych, za pośrednictwem aplikacji, sprawdzimy czy pola są włączone, gdy nie ma nas w domu, a także zdalnie ustawimy timer i otrzymamy powiadomienia o pracy urządzenia.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Integracja aplikacji SmartThings z rozszerzeniem SmartThings Cooking z lodówką stanowi wygodne  uzupełnienie wyjątkowych inteligentnych funkcji – możemy na przykład zrobić zdjęcie wnętrza lodówki, gdy znajdujemy się poza domem i nie pamiętamy co należałoby dokupić. Otrzymamy także powiadomienie w aplikacji, jeśli drzwi lodówki pozostaną otwarte, co pozwoli nam zapobiec stratom energii. Dzięki SmartThings Cooking z całego procesu gotowania pozostaje nam tylko to, co naprawdę przyjemne.

_______________________———————————–
*Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Aplikacja Samsung SmartThings działa z systemem operacyjnym Android 8.0 (Oreo) lub nowszym, który jest zoptymalizowany pod kątem smartfonów firmy Samsung. Ta aplikacja obsługuje również system iOS 13 lub nowszy dla modeli iPhone’a. Aplikacja SmartThings jest dostępna w sklepie App Store i Play Store.
**Opcja dostępna w niektórych wersjach językowych, m.in. angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Brak dostępnej w wersji polskiej.
*** Kamera AI Pro Cooking dostępna jest w modelach z serii 6 i 7.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl