DPD Polska Kurierem 79. Tour de Pologne UCI WorldTour

DPD Polska została Oficjalnym Kurierem wyścigu Tour de Pologne, który rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a zakończy 5 sierpnia na krakowskich Błoniach. Lider krajowego rynku kurierskiego zapewni wsparcie logistyczne wydarzenia i udostępni auta kurierskie mające usprawnić działania organizatorów oraz uczestników rajdu.

Tour de Pologne

DPD Polska od wielu lat wspiera sport, w tym kolarstwo. Świadczy o tym kolejny rok w roli partnera logistycznego największej imprezy kolarskiej w tej części Europy. Firma angażuje się także w rozwój innych dyscyplin, wspierając m.in. Polski Związek Piłki Siatkowej, kluby siatkarskie ( Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) oraz mniejsze zespoły drugoligowe, w tym m.in. WKS Sobieski Żagań.

Cieszę się na kontynuację współpracy pomiędzy Tour de Pologne, a firmą DPD Polska. Jej aktywny udział w organizacji wydarzenia już kolejny raz jest dla nas ogromnym wsparciem. W tym roku znów czekają nas niezapomniane, sportowe emocje, które przeżyjemy w towarzystwie lidera polskiego rynku kurierskiego – mówi Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z 1980 roku.

Recenzja Tapo L920-5 – smart taśma i magiczny nastrój na działce

–  Wspieranie sportu wpisuje się w naszą strategię CSR, która zakłada promowanie zdrowego stylu życia, a także krzewienie wartości takich jak wytrwałość w dążeniu do celu i rywalizacja w duchu fair play. Jestem dumny, że DPD Polska po raz  kolejny pełni rolę partnera logistycznego jednej z najlepiej zorganizowanych imprez kolarskich na świecie. Dzięki współpracy z Tour de Pologne stajemy się częścią wielkiego święta sportu, które skupia najlepsze ekipy kolarskie oraz światowe gwiazdy peletonu. To ogromny zaszczyt – komentuje Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

Tegoroczna trasa wyścigu to ponad 1200 km podzielone na 7 etapów. Kolarski peleton złożony z 23 drużyn, przejdzie w tym roku przez takie miejscowości jak Kielce, Lublin, Chełm, Zamość, Kraśnik, Przemyśl, Lesko, Sanok, Łańcut, Rzeszów, Nowy Targ, Gronków, Stację Narciarską Rusiński, Skawinę oraz Kraków.

Więcej informacji na temat Tour de Pologne 2022 dostępne jest na oficjalnej stronie: https://www.tourdepologne.pl/.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: